10 let Švindlu a křest EP + Houba, Louty, Burning Steps v litoměřické Baronce

Klub Baronka Litoměřice hostí v pátek 16. března 2018 akci, na které litoměřická kapela Švindl mimo oslavy deseti let existence také pokřtí své nové EP Falešný zprávy. O support se postarají další tři severočeské kapely. Jmenovitě Houba, Louty a Burning Steps.

Švindl punk-rock / Litoměřice
16. března to bude téměř na den přesně 10 let od prvního koncertu Švindlu – v polepském hospodském sále těch tehdejších 5 songů dali pro jistotu hned dvakrát za sebou. Od té doby se změnilo úplně všechno, kapela taky, ale to nic nemění na tom, že jsou pořád tady, a to dokonce v životní formě – s oslavou deseti let rovnou spojí křest nového EP!

S křtem a oslavou jim pomůžou tyhle super kapely:

Houba punk-rock / Ústí nad Labem
Žádná jiná severočeská punk-rocková kapela nemá na tacháči přes tisíc koncertů od Ústí pod Labem až po Las Vegas. Za více než dvacet let na scéně vydali jedenáct nahrávek, včetně splitu s Punk Floid nebo coby doprovodná kapela Toma 77. V textech se neutápí v klasických prázdných klišé, ale naopak se nebojí jasně vyjádřit k aktuálním problémům, a to jak globálním (Cizinec…) tak lokálním (Ptal jsem se a Ivan nechce).

Louty punk-rock / Roudnice nad Labem
Stupidní rýmovačky neuslyšíte ani od roudnických Louty. A je to jedině dobře! V prosinci pokřtili nové CD “Zlo mezi námi” a zase jde o hodně našláplý rychlý punk rock.
Věci na světě se nedějou náhodou, tak začněte u sebe, páč Louty už začali v Roudnici 😉

Burning Steps punk-rock / Most
Žádnej mainstream, žádná xenofobie, žádný kecy. Alespoň podle mě jedna ze tří v současnosti nejlepších českejch punk rockovejch kapel se skvěle propracovanýma songama i energií. Když přijeli naposledy do Baronky, tak přišlo přesně šest platících a zvukař zvučil jen za panáka, aby kluci dostali aspoň pár drobných. I tak předvedli show jak pro narvanej klub! Tentokrát to doufám bude pro plnej klub doopravdy, protože kapely evropského formátu do Litoměřic přeci jen nejezdí každý den.

Tak tady je lineup na pátek. Začínat se bude fakt v osm, protože louťáckej kytarista Michal ještě ten den hraje s druhou kapelou jinde a jinak by to nestíhal. Přijít brzo se ale dvojnásobně vyplatí: kromě toho, že uvidíš Louty, tak ještě dostaneš nové švindlácké CD zdarma! Jen do 20.00!

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *