Benefice pro Patričku aneb pomáháme metalem

Koncert Benefice pro Patričku aneb pomáháme metalem se uskuteční v litoměřickém klubu Baronka v sobotu 30. května 2015. Veškerý výtěžek z této akce bude předán mamince malé Patricie Ševčíkové.

„Patrička trpí těžkou psychomotorickou retardací a rozsáhlou hypotonií celého těla (ochablé svalstvo). Léky které musí užívat dlouhodobě,její stav dočasně stabilizují, ale spánková epilepsie přetrvává do dnešních dnů. Patrička neumí sedět, neumí chodit, nemluví, okolí kolem sebe začala vnímat až ve dvou letech. (…) Má za sebou první pobyty v rehabilitačních zařízeních. (…) pobyty jsou finančně náročné a pojišťovna je buďto nehradí a nebo pouze z části a není v našich silách opakované financování pobytů. Věříme, že častější opakování léčebných terapií pomůže k celkovému zpevnění svalů…“

Svým vystoupením akci podpoří Louty (punk-rock / Roudnice nad Labem), This Ruin (hardcore-metal / CZ), Deathstar (death-metal / Most), F.O.B. (death-metalcore / Tábor) a pořadatelé Anime Torment (death-metal / Litoměřice).

LINE-UP:
19:30 – LOUTY
20:30 – THIS RUIN
21:30 – DEATHSTAR
22:30 – F.O.B.
23:30 – ANIME TORMENT

Během zvučení kapely F.O.B. proběhne fireshow od VOX LUMINAS.
Před vystoupením kapely ANIME TORMENT bude vyhlášení tomboly.

Je také možnost podpořit Patricii přímo finančně zasláním libovolné částky na účet: 2800501654/2010 vedený u Asociace rodičů dětí s DMO.

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *