3OŽÍ KOUPÁK 2016 / Zámecká zahrada – Teplice

Již třetí ročník open air festivalu Boží koupák se uskuteční tradičně v prostorách bývalého zámeckého koupaliště. Akce proběhne 27. – 28. května 2016 v rámci Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích.

Pořádající klub Božák láká na rozmanitý hudební program, ve kterém se kromě lokálních kapel míhají zvučná jména rapu – PSH, rock’n’rollu – MR.TWIST z Německa, či R’n’B – ERIKÁ FEČOVÁ & MARTIN SVÁTEK. Kromě pódia se živou hudbou je pro návštěvníky připravena také taneční stage s obsazením Djs hrajících převážně D’n’B, Breakbeat a Techno. Pořadatelé pro letošní ročník připravili nejednu novinku, “…z těch zásadních bych uvedl Pink Chill Out Stage, což bude v podstatě taková odpočinková zóna plná gaučíků a sedacích pytlů “fat boyů”, k dispozici budou Prima nanuky či výběrová káva Schönau Sudetto, rád bych tak všechny pozval k jedný velký tučný válečce”, upřesnil svůj favoritní zlepšovák koordinátor akce Jindřich Frankenfeld. Na své si přijdou také příznivci poctivého rychlého občerstvení, které bude stejně jako v minulém roce zajišťovat pražská renomovaná společnost Kaiser Franz. Pro strávníky budou připraveny legendární burgery, sendviče a v Čechách teprve rozmáhající se hit jménem pastrami, přičemž nepřijdou zkrátka ani vegetariáni či vegani.

Brány festivalu se otevřou v pátek v 18 resp. v sobotu ve 12 hodin. Předprodej lístků probíhá v pokladně domu kultury a v prodejně Freshlabels v Zelené ulici, a to až do čtvrtka 26.5.2016. Dvoudenní vstupenka přijde na 150 Kč, ale pokud zakoupíte dvě, neváhejte využít akce 2+1, tj. ke dvěma zakoupeným vstupenkám dostanete třetí zdarma a dvoudenní permanentka Vás tak vyjde na pouhých 100 Kč. Vstupenky budou k dispozici také na místě a to v jednodenní či dvoudenní variantě, po celou dobu konání festivalu.

Převzato z webu Lázeňská Teplice

:: STAGES :: PÁTEK :: 27. 5. 2016 ::

✚ Excelent Live Stage ✚
Midwife
Love Makers
Dj Mike Trafik
PSH
Mr.Twist
Dj Hech

★ Basstards Electronic Stage ★
64
Ian Rokka
Turtlesquad & Line Of Sight
BassCoffe Djs

◉ Pink Chil-Out Stage
Joseph
JR.Schwing
64

:: STAGES :: SOBOTA :: 28. 5. 2016 ::

✚ Excelent Live Stage ✚
Sorry Holka
tba
Yanna Band feat. Martin Svátek & Erika Fečová
Dj Fonzí

★ Basstards Electronic Stage ★
Dj Kinski
Revibe & Aspect
Sqadra
Neoangin & Spazma

◉ Pink Chil-Out Stage ◉
Ian Rokka b2b Dj Kinski


▼ Fun Fun Extras ▼

▾ Excelent Beer Point ▾
▾ Red Bull & Red Bull Cola bar ▾
▾ Jagermeister nepřestávej lovit hostes gang ▾
▾ Kingswood & Kopparberg Cider bar ▾
▾ 3ozak premium drinks bar ▾
▾ Kaiser Franz burgers&roybeef pastrami bistro ▾
▾ Smoking & Tobacco service point ▾

:: AREAL TIMES ::
Pátek I 18:00 – 03:00 I
Sobota I 12:00 – 03:00 I

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *