9 let litvínovské Ponorky: Průser, VMH, Meresjev, No Feeling

Hudební klub Ponorka Litvínov funguje už 9 let! A tento víkend se tohle výročí v litvínovském podzemí bude slavit. V pátek koncertem a v sobotu mejdanem s elektronickou hudbou

Pátek 21. června 2019 bude oslavou nejen narozenin našeho klubu, ale také svátkem hudebním. V Ponorce se představí hned 4 kapely, které fungovaly v Litvínově a okolí v devadesátých letech minulého století. Hardcore kapela Meresjev a punkové soubory Průser, No Feeling a V.M.H..

Hardcore skupina Meresjev vznikla v roce 1989 v Janově u Litvínova. Činnost kapely byla ukončena v roce 1995, kdy několik zbylých členů následně založilo skupinu Amity. V Ponorce se představí ve složení Pely666, Hery, Mentol, Salfer, Marx.

Punková kapela Průser vznikla v roce 1993. Činnost ukončila v roce 2000, respektive 2001. Sestava kapely se neobešla beze změn a to včetně na nejvýraznějším postu zpěváka. Na pátečním koncertě se kapela představí ve složení Mára, Sabol, Houmr, Kuba, Pátys a Filda.

Kapela No Feeling se dala dohromady v roce 1992 a fungovala do začátku nového tisíciletí. Kapela byla škatulkována jako skate nebo pop punk a ve své době se dostala až do televizních hitparád. Zůstaly po ní tři klipy Dying Song, Runner, Look At Me a vzpomínkové video Mata Haryk. V Ponorce se představí prakticky v původní sestavě Gejza, Eda, Michal a Honzek

Kořeny kapely V.M.H. sahají možná až do konce osmdesátých let. Kapela byla aktivní během první půlky devadesátek, ale před pár lety objela několik koncertů. Kapela vypustila do oběhu dvě demonahrávky, z kterých bylo později seskládáno vzpomínkové CD. V Ponorce kapela vystoupí ve složení Lubina, Lafi a Honzek


Přijďte s námi oslavit narozeniny nejdéle fungujícího hudebního klubu v Litvínově a užít si jedinečný koncert legendárních litvínovských kapel. Takový večírek se hned tak opakovat nebude a zážitek je víc než zaručený.

Událost na Facebooku.

Klub otvírá v pátek 18:00 a první kapela spustí ve 20:00! Pokud počasí dovolí, bude se čepovat pivo také na terase klubu. 

Vstupenky je možné pořídit ještě ve čtvrtek od 16:00 na baru klubu a s největší pravděpodobností budou vstupenky k dispozici i v pátek na místě.

Převzato z webu klubu.

Štítky , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *