A New Chapter vypouštějí další videoklip z alba Zanechat stopu

A New Chapter ze severočeského Děčína pouštějí do světa další videoklip ze stejnojmenné, na jaře vydané desky Zanechat stopu.

Po několika dějových klipech, v čele s až do této chvíle nejnovějším Maybesexuálem, se rozhodli svoje nové video pojmout odlišně, bez herců a výraznější příběhové linky. Hlavní roli hraje tentokrát kapela a dodává: „Jedná se o druhý singl z naší debutové desky, tentokrát k titulní skladbě, kterou vnímáme jako nejtvrdší z celého alba. V textu je popsán smysl existence tak, jak to vnímáme my, a právě proto bylo na místě dát téhle písni i obraz.“

O kameru a střih se postaral Jiří Solnička, ke kterému se kapela dostala prostřednictvím spřátelené bandy Idio&Idio z Ústí nad Labem. S tou samou partou zároveň koncem srpna odstartovala série společných koncertů pod poetickým názvem Uděláme si to hezky TOUR 2016, která potrvá až do konce tohoto roku. Pokud budeme počítat i již proběhlé zastávky, najdete na rozpisu celkem 8 termínů, které se ale budou postupně rozrůstat o další.

Potvrzené termíny koncertů do konce roku:
21.10. Most – Klub Voko (Uděláme si to hezky TOUR 2016)
29.10. Jablonec nad Nisou – Klub Woko (+ Cocotte Minute)
04.11. Lovosice – Pod Palubou (Uděláme si to hezky TOUR 2016)
12.11. Velký Šenov – Restaurace U Jelena (Uděláme si to hezky TOUR 2016)
16.12. Děčín – Beseda Bělá (Uděláme si to hezky TOUR 2016)

A New Chapter
Bandzone:
www.bandzone.cz/anewchapter
Facebook: www.facebook.com/anewchapterband

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *