Abundance in Exertion Tour 2018: Diligence & Mean Messiah + New Hate Form & Diversity v Litvínově

Modern-death metalová kapela Diligence jede tour na podporu svého debutového alba Abundance in Exertion a v sobotu 28. dubna 2018 má namířeno do Hudebního klubu Ponorka Litvínov. Dále se v Ponorce představí Mean Messiah z Litoměřic, NEW HATE FORM z Liberce a téměř domácí Diversity z Mostu.

Diligence jsou modern-death metalová pětičlenná formace z Prahy. Na scéně působí již řadu let, na kontě mají dvě EP – Amendment (2014) a Endlessly Restless (2016). V uplynulém roce se rozhodli vytvořit o něco větší počin, který byl vypuštěn do světa v březnu 2018 pod názvem Abundance in Exertion a ke kterému právě kapela jede tour.

Po celé tour nás budou provázet Mean Messiah z Litoměřic, u jejichž frontmana Dana Frimla z The Barn studia album Diligence vzniklo. Tento velmi ambiciózní projekt započal svoji kariéru vydáním alba Hell v roce 2013, se kterým úspěšně prorazil nejen na české scéně.

Na litvínovské zastávce nás podpoří projekt NEW HATE FORM. Uskupení prezentuje svoje experimentální pojetí death metalu na scéně od roku 2015 a v současnosti pracuje na svém debutovém albu, které pravděpodobně vyjde ještě letos. 

Posledními do party se stávají téměř domácí Diversity, instrumentální projekt bratří Ševčíků (jistě je mnozí znáte z Deathstar) plný progresivity a melodiky. Chlapci se aktuálně prezentují EPčkem Awake z roku 2016.

Událost na Facebooku.

Klub je otevřený od 18:00 a první kapela spustí kdykoliv po osmé večerní. Vstupenky pouze na místě.

Převzato z webu klubu Ponorka.

Štítky , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *