Abundance in Exertion Tour 2018 v Liberci

„Jaro se je tady a s ním i tour Abundance in Exertion na podporu stejnojmenného debutového full-length alba kapely Diligence! V sobotu 21. dubna 2018 se chystáme do libereckého klubu Bunkr„, stojí v pozvánce pořádající kapely, která pokračuje:

Diligence death-metal / Praha
Pro ty, co Diligence neznají: jsme modern-death metalová 5tičlenná formace z Prahy. Na scéně působíme již řadu let, na kontě máme v tuto chvíli dvě EP – Amendment (2014) a Endlessly Restless (2016). V uplynulém roce jsme se rozhodli vytvořit o něco větší počin, který bude vypuštěn do světa v březnu 2018.

Mean Messiah industrial-thrash / Litoměřice
Po celé tour nás budou provázet Mean Messiah z Litoměřic, u jejichž frontmana Dan Friml z The Barn studia naše album vzniklo. Tento velmi ambiciózní projekt započal svoji kariéru vydáním alba „Hell“ v roce 2013, se kterým úspěšně prorazil nejen na české scéně.

New Hate Form experimental-metal / Liberec
Na liberecké zastávce nás podpoří domácí projekt NEW HATE FORM. Uskupení prezentuje svoje experimentální pojetí death metalu na scéně od roku 2015 a v současnosti pracuje na svém debutovém albu, které pravděpodobně vyjde ještě letos.

Secret Of Darkness death-black / Praha
Pražští SECRET OF DARKNESS na scéně působí více než 10 let a mají již na kontě tři desky, nejnovější nese název „Neotericus Universum“ a světlo světa poznala v roce 2014. Žánrově se formace řadí do temnějších vod melodického death metalu a v současnosti kluci chystají nové album, možná tedy dojde i na nějaké ochutnávky z novější tvorby!

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *