Akce na podporu Planet Underground Baru

PLANET UNDERGROUND

PLANET UNDERGROUND

Nějaké informace o osudu ústeckého Planet Underground Baru a sbírce na jeho podporu se na blogu Kultury na severu už objevily. Po spuštění veřejné sbírky se během září a října uskuteční několik benefičních koncertů a akcí na podporu znovuoživení tohoto kulturního prostoru. Tady je jejich přehled.


První akcí je mejdan v pražském klubu Buben, na kterém nejdřív uskuteční koncert kapel Rabies (punk-rock / Bystřice nad Pernštejnem) a The Unholy Preachers (rock’n’roll-punk / Praha). O zábavu se po koncertě bude starat trio Djs Tchichi, Frankie a Plasťák


Další koncert se uskuteční v Krupce U Herziho. Tady vystpoupí kapely Aso – Naga (hardcore-punk / Krupka), Fucking Lifetime (hardcore / Krupka), Pozitivní deviace (punk-rock / Děčín) a Ikiru (emo-hardcore / sever Čech). Kromě zaplacením vstupného bude možné Planet podpořit také zakoupením benefičního fanzinu.


V novém ústeckém klubu Big Bang (ex-Circus) se uskuteční další mejdan na podporu Planetu. Tady vystoupí kapela CityLights (rock’n’roll-hardcore / Praha, Pečky, Kolín) a ještě minimálně jedna kapela by měla být v jednání. Na téhle akci bude možné podpořit Planet také hudebních nosičů, triček a dalších věcí od kapel Pipes and Pints, Dirty Blondes, Queens of Everything, Prague Conspiracy, Just for Beeing, Unholy Preachers a dalších. Část z prodeje půjde právě na podporu Planetu.


Další akce v Praze se uskuteční v klubu Fatal. Tady Planet Underground Pub svým vystoupením podpoří kapely The Polymorphs (punk-rock / Praha), První-Poslední (alternative-rock / Praha) a Tři a pět minut (rock / Praha).


Hned dvě akce v jednom víkendu připravují ve spolupráci Gummo Sound Cref, Basstrike Crew a klub Ponorka Litvínov. 100% vybraného vstupného za oba dni poputuje na podporu Planetu. V pátek se o zábavu postarají Gummo Djs se svými přáteli a v sobotu pak Basstrike Djs.

Další akce pro Planet se v Ponorce připravuje také na sobotu 15. listopadu, tentokrát s koncertem hardcore/punk kapel…


Pokud byste chtěli zorganizovat další akci na podporu Planet underground Baru, nebo nabídnout jinou formu podpory, obracejte se přímo na Planet Underground Crew

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *