Akustický koncert IDIO & IDIO a Ethery v Litoměřicích

Litoměřický habañero music bar zve v sobotu 3. března 2018 na akustický koncert dvou severočeských kapel IDIO & IDIO a Ethery.

Habaňero připravilo další ze svých lahodných koktejlů. Tentokrát se bude jednat o akustické vystoupení dvou kapel, které ve svém čele mají krásné ženy a není náhodou, že jsou to obě Terezky. Přijď si poslechnout výjimečné hlasy a se skleničkou v ruce si užij pár okamžiků mimo realitu všedního dne.

Ethery rock-alternative / Teplice
Tahle kapela z Teplic se na podzim nadechla a teď se řítí sebevědomě kupředu. V roce 2017 zvládli postoupit do semifinále největší české soutěže kapel Skutečná liga a skončili na 6. místě. Letos je čeká spousta koncertů a hlavně první natáčení.

IDIO & IDIO punk-rock / Ústí nad Labem
Partička z Ústí nad Labem už v Litoměřicích není žádným nováčkem. V loňském roce jste je mohli potkat třeba na koncertě s Vasilovým Rubášem a nebo párkrát na naší zahrádce. V roce 2016 soutěž Skutečná liga vyhráli a od té doby si zahráli nejen v různých koutech naší země, ale taky v Německu, Slovensku a Polsku. V březnu jim vyjde druhá deska s názvem #melbys

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *