Alternativní rock v mosteckém Rokáči Vinohrady

Tento pátek, 23. února 2018, navštíví mostecký Rokáč Vinohrady dvě kapely, v jejichž čele stojí frontwomen – Terezka s teplickými ETHERY a Alex s pražskými MAD DAYS

Kapela ETHERY [čti étery] vznikla na konci roku 2015 v Teplicích. Skládají vlastní písně, které se nedrží stylových škatulek, nejvíce je vystihuje Alternative rock. Kapela zahraje ve složení Tereza Růžičková (zpěv), David Fišer (kytara), Jan Plaček (bicí), Tomáš Kellner (basa), Míra Vacek (kytara). 

MAD DAYS je rocková kapela založená v roku 2016 v Praze. Jejich hudební styl čerpá z rozmanitých vlivů, které jim dávají značnou uměleckou svobodu. MAD DAYS je multikulturní rocková kapela, ve které hrají muzikanti tří národností. To je důvod, proč jsou, kromě češtiny, některé texty v angličtině, či ruštině. Kapela zahraje ve složení Alexandra Laurentis (zpěv), Marian Karabin (kytara), Tibor Kliment (baskytara), Vladislav Vozab (bicí).

Událost na Facebooku.

Rokáč, založený v roce 1995, je nejstarším, dosud fungujícím, hudebním klubem v Mostě. Od loňského března s novým názvem Rokáč Vinohrady, s novým interiérem a novým provozovatelem, kterým je Mostecký hudební spolek. Hlavním posláním spolku je podpora regionálních hudebníků, interpretů a tvůrců různých hudebních žánrů. Spolek organizuje setkávání hudebníků, které slouží jak ke vzájemnému poznávání a inspiraci, tak i k individuálním prezentacím a společným hudebním produkcím. Členy spolku jsou hudební nadšenci, kteří klub provozují po práci, jako svého koníčka. Z toho důvodu je klub otevřený pouze v pátek večer, příležitostně v sobotu.

Zaslal: Mostecký hudební spolek

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *