Another False Story křtí v mosteckém Metru EP Lost in memories

Mostecká kapela Another False Story pokřtí v sobotu 25. března 2017 v místním klubu Metro EP nazvané Lost in memories. Během večera ještě vystoupí kapely Ends At LastToo Far From Home.

V pozvánce na křest Another False Story říkají: „…jsou to 4 roky od první zkoušky AFS a právě jsme se dostali od 3 songového demo v úplně strašný kvalitě k našemu prvnímu čtyřsongovému EP, které se jmenuje Lost in memories.

Najdete zde dva naše starší singly „Save me from myself“, „I’m not your pawn, Maybe“ a také dva nové „Last generation“ a právě „Changes“. „Last generation“ bude jediný song, který zatím nezveřejníme a bude vám k dispozici na našem EP, které fyzicky vyšlo na CD v omezeném počtu 50 kusů.

Vše pokřtíme v Metro music clubu v Mostě spolu s kapelou Ends At Last, kteří s námi hráli na Louieho narozeninách a pak druhou kapelou onoho zpěváka, Too Far From Home.“

Při příležitosti vydání EP kapela „poslala do světa videoklip k písni Changes, která je o změnách v našich životech, ale také o tom, že jsou věci, co se nemění, nebo by se aspoň měnit neměly“.

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *