Apple Juice v Ponorce vystoupí na podporu stavby speciálního motocyklu pro vozíčkáře

Kapela Apple Juice zahraje ve čtvrtek 9. srpna 2018 v Hudebním klubu Ponorka Litvínov. Pokud počasí dovolí, koncert se uskuteční na terase klubu pod otevřeným nebem (v případě nepříznivých povětrnostních podmínek se akce odehraje na sále klubu). Akce je za dobrovolné vstupné, které bude celé věnováno na projekt stavby speciálního motocyklu s postranním vozíkem.

„Pokud chce vozíčkář či jinak zdravotně postižený člověk jezdit legálně na motorce, nemá moc možností. Jedna z mála variant, které je možné v tomto případě využít, je právě motocykl se sajdou – postranním vozíkem. Po zkušenostech jednoho člena Motoklubu vozíčkářů ČR víme, že to jde. No a zásadním předpokladem pro jízdu na motorce je řidičský průkaz patřičné skupiny. A právě v tom je problém, že v ČR není motocykl upravený tak, aby na něm mohl hendikepovaný získat řidičák na motocykl. Proto Motoklub vozíčkářů ČR zřídil transparentní účet a snaží se získat prostředky na stavbu motocyklu se sajdou, na kterém si budou moct „vozejci“ papíry udělat,“ píše se na stránkách Motoklubu vozíčkářů ČR.

„Koncertem 9.8. s Apple Juice v Ponorce podpoříme vozíčkáře. Tak přijďte taky,“ dodává kapela.

Na baru klubu bude celý víkend pokladnička, kde projekt mašiny se sajdou můžete libovolnou částkou také podpořit a nebo můžete přispět přímo na transparentní účet číslo:

111-1957790277/0100

Událost na Facebooku.

Klub je ve čtvrtek otevřen už od 16:00 a koncert začne – ať už venku nebo pod střechou – kolem deváté.

Štítky , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *