Arrogant Twins + Lusky v litvínovské Ponorce

Hudební klub Ponorka Litvínov hostí v sobotu 14. prosince 2019 parádní koncert dvou dvoučlenných kapel, kterým stačí jen kytara a bicí. Obě kapely zahrály v minulých letech (jedna z nich už 2x) v rámci akcí #letovponorce na terase klubu pod širým nebem a obě se předvedly naprosto skvěle. V půlce prosince se pražské duo Arrogant Twins potká s dvojicí z Plzně, která si říká Lusky, na jednom pódiu právě v Ponorce. 

„Tohle garážové duo vám dokáže, že dobrej rock’n’roll se dá dělat i ve dvou. Arrogant Twins jsou Jirka Nedvídek a Benjamin Daniels. Oba mají za sebou bohatou hudební minulost a když se takhle jednou sešli při jedné probdělé noci, řekli si, že společně založí kapelu, která bude basy prostá a tak se stalo. Pokud máte rádi syrovej garážovej zvuk bez zbytečných kudrlinek, určitě se na ně zajděte podívat,“ lákal na jejich vystoupení festival Mighty Sounds. Do Ponorky přijede tahle kapela potřetí, ale poprvé bude hrát uvnitř klubu!

► Plzeňská kapela LUSKY hraje garážový rokenrol, kterému sami říkají – ehm – weed’n’roll, v nástrojovém obsazení kytara a bicí. Předvádí energickou a živelnou šou. V létě před klubem byli neskuteční a parádní představení čekáme i v sobotu na sále.

Událost na Facebooku.

V sobotu je v Ponorce otevřeno od 18:00 a první duo spustí kdykoliv po 21:00.

Převzato z webu klubu Ponorka

Štítky , , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *