Arrogant Twins po roce v Litvínově

Loni v „bazénu“, jak se v Hudebním klubu Ponorka Litvínov říká terase, nenechali nikoho v klidu a prostě to tu rozsekali. Po roce se ve čtvrtek 12. července 2018 do Litvínova vrací pražské duo Arrogant Twins a jestli do toho počasí nehodí vidle, tak vystoupí opět venku před klubem.

„Tohle garážové duo vám dokáže, že dobrej rock’n’roll se dá dělat i ve dvou. Arrogant Twins jsou Jirka Nedvídek a Benjamin Daniels. Oba mají za sebou bohatou hudební minulost a když se takhle jednou sešli při jedné probdělé noci, řekli si, že společně založí kapelu, která bude basy prostá a tak se stalo. Pokud máte rádi syrovej garážovej zvuk bez zbytečných kudrlinek, určitě se na ně zajděte podívat,“ láká na jejich vystoupení festival Mighty Sounds.

Arrogant Twins, to je garážový rock’n’roll v podání dvou členů Anyway (a později Slaves Of Stadium Rock nebo Dirty Blondes). V současné době nahrávají nové skladby a chystají první vinyl,“ informoval před pár týdny webzine Kids And Heroes Magazine, když anoncoval klip k songu I don’t deal in bullshit z jejich poslední studiové nahrávky. Takže v Litvínově se můžeme těšit i na nové songy.

Určitě si nenechte tenhle čtvrteční koncert ujít.

Událost na Facebooku.

Klub je ve čtvrtek otevřen už od 16:00 a koncert začne v devět, aby se do policejní hodiny stačilo dohrát. Pokoncertní večírek možný. V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční na sále klubu. Vstupné, a teď pozor, je dobrovolné! #letovponorce pokračuje!

Převzato z webu klubu Ponorka.

Štítky , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *