Balkan Party: Mr. Loco v litvínovské Ponorce

Hudební klub Ponorka Litvínov zve v pátek 29. září 2017 na Balkan party. Do litvínovského podzemního klubu přijede pražská kapela s mezinárodním obsazením Mr. Loco.

„Mezinárodní kapela Mr. Loco byla zformována koncem roku 2010, kolem frontmana Filipa Flussera (tambura, kytara), ex Temperamento, Luca Brasi, Artery, jehož kořeny sahají až na Balkán. Kapela originálním způsobem kombinuje balkánský folklór okořeněný prvky latiny, reggae, ska i hip hopu. Dechovou sekci reprezentuje peruánský multiinstrumentalista Vlado Urlich (trubka, kena, klávesy). Na basu a kontrabas hraje mexický harcovník Luis (Jachu) Franco. Rytmickou sekci doplňuje zkušený kolumbijský bubeník Felipe Bermudez. Nejnovější člen kapely je Dj Problematico, který obsluhuje syntetizátory. Tato horkokrevná kapela vás nabije pozitivní energií a s lehkostí na Vás přenese letní pohodovou atmosféru,“ představuje se kapela na svých profilech.

Událost na Facebooku.

Klub je otevřen od 18:00 a kapela se do toho tentokrát pustí opravdu v ten pravý čas, to znamená kdykoliv po 20:00. Vstupné 130,-.

Převzato z webu klubu.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *