BENÁTSKÁ NOC 2015 / Vesec u Liberce

„Legendární metalová kapela Helloween bude jedním z headlinerů festivalu Benátská! aka Benátská noc, jehož třiadvacátý ročník se od 23. do 26. července 2015 odehraje ve sportovním areálu v libereckém Vesci. Pětice muzikantů kolem zpěváka Andiho Derise, která v roce 2013 vyprodala v Česku bez problémů dvě haly, dorazí tentokrát s novým programem postaveným na aktuálním albu, které vyšlo v květnu. Koncert zahraniční legendy plánují pořadatelé na sobotu.

Pro rockovější část fanoušků festivalový tým navíc připravuje nový projekt nazvaný Metalová čtyřka. Pod jeho hlavičkou v pátek na Benátské! vystoupí čtyři nejzásadnější české metalové kapely – Citron, Arakain, Miloš Dodo Doležal a Láďa Křížek s Vitacitem. „Domníváme se, že podobnou kombinaci rockoví příznivci na jednom místě nikde jinde nenajdou,“ říká ředitel festival Pavel Mikez.

Dalšími lákadly Benátské! jsou podle něj i nově potvrzená jména české domácí špičky. Na festival dorazí například Michal Hrůza, jehož loňské vystoupení zrušilo napadení v Ostravě, David Koller, Aneta Langerová, Václav Neckář, Janek Ledecký, Kamil Střihavka, Lenny, Wohnout, Xindl X, Doctor PP, Blue Effect nebo ze Slovenska No Name, Desmod, Polemic či ojedinělé vystoupení slovenské zpěvačky Kataríny Knechtové s kapelou z žánru world music Cigánski Diabli.

Další překvapení mají pořadatelé ještě v záloze, včetně čtvrtečního Večírku pro nedočkavé, který bývá každý rok zaměřený tematicky.“

www.benatskanoc.cz | www.facebook.com/benatskanoc.cz

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Jedna reakce na BENÁTSKÁ NOC 2015 / Vesec u Liberce

  1. Pingback:Týdenní přehled tipů 30/2015 - Koncerty na severu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *