Benefiční koncert pro Anidef v chomutovském Huháči

Během podzimu 2019 proběhne v několika severočeských klubech série benefičních koncertů pro útulek pro opuštěná a týraná zvířata AniDef v Žimu na Teplicku. Ten první už v pátek 15. listopadu 2019 v chomutovském klubu Huháč. Svým vystoupením sbírku podpoří kapely Ethos of Nemesis a Something Like ze západních Čech, ústecká kapela Necrosorth a tepličtí BAD BOYS.

Ethos of Nemesis hardcore-metalcore / Mariánské Lázně, Tachov

Something Like hardcore-metalcore / Tachov

Necrosorth death-metal / Ústí nad Labem

BAD BOYS punk-rock’n’roll / Teplice

Událost na Facebooku.

Letošní akce jsou vlastně už 13. ročníkem podobných koncertů pro útulek nejdříve v Krupce a nyní v Žimu. Loni se ale formát trochu změnil. „Minulý rok jsem akci posunul o level vejš a to tím, že proběhla ve více městech (Brno, Praha, Teplice, Litvínov a Chomutov) a vybrala se krásná částka 37.000 Kč“, říká k tomu v pozvánce na teplický koncert Patrik, který oslovil kluby a promotéry i letos.

AniDef – útulek Žim provozuje tým nadšenců, který se stará o opuštěné, nalezené a týrané psy a kočky. Těmto zvířatům poskytuje veškerou potřebou veterinární péči, láskyplné zázemí a hledá jim trvalé domovy.

„Někteří psi a některé kočky mají nás, ale halda dalších takovou kliku nemá. Pojďte jim dát třeba kilo a dostanete za to koncert a večírek…,“ stálo loni v jedné z pozvánek a určitě to platí i letos!

Někdo pomáhá běžně, někdo když má příležitost. Tady se nabízí ta příležitost. Účastí na těchto koncertech pomůžete hned několikrát a takříkajíc za jedny peníze. Finančně podpoříte ty, kteří se starají o opuštěná a týraná zvířata, v tomto případě žimský Anidef. Akce se konají v klubech, které dávají příležitost podobným akcím, ale poskytují také prostor „okrajovým“ hudebním žánrům a lokálním kapelám. Návštěvou tak podpoříte jak daná koncertní místa tak potažmo něco jako místní hudební scény. A za to všechno dostanete zábavu v podobě koncertu, za který byste zaplatili vstupné tak jako tak. 

Všechny tyhle důvody vedly k tomu, že se loni jedna z akcí konala pod hlavičkou projektu Koncerty na severu a letos se „Koncerty“ připojí litvínovským koncertem znovu a zároveň „mediálně“ podpoří všechny akce jednotlivými pozvánkami na svých stránkách.


 Další koncert se uskuteční v Hudebním klubu Ponorka Litvínov v sobotu 23. listopadu. Zahrají BAESTIEN a UPROSTŘED PÁDU.

► Událost na Facebooku

 Poslední koncert pak v pátek 27. prosince hostí klub KNAK Teplice. Na této akci dojde také k předání celého výtěžku z jednotlivých koncertů. Účast přislíbily kapely Konec KoncůSorry Holka, Favorite Obsession a Hosté a jejich mašiny.

► Událost na Facebooku

Štítky , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *