Benefiční koncert pro Anidef v Teplicích

Koncerty na severu zvou v pátek 27. prosince 2019 do klubu KNAK Teplice na Benefiční koncert pro Anidef, na kterém vystoupí kapely Konec Konců z Teplic, Favorite Obsession z Mostu, Urban Turban z Teplic a Hosté a jejich mašiny z Bíliny.

Akce začne v 17 hodin. Na místě bude team Anidef se svým informačním stánkem, ve kterém je budete moc podpořit koupí jejich triček atp.

Událost na Facebooku.

Tímto koncertem vyvrcholí letošní snaha o podporu útulku pro opuštěná a týraná zvířata AniDef v Žimu na Teplicku. Během podzimu proběhly v severočeských hudebních klubech už dva koncerty z této série. V polovině listopadu v chomutovském klubu Huháč za účasti kapel Ethos of Nemesis a Something Like ze západních Čech, ústecké kapely Necrosorth a teplických BAD BOYS. O týden později pak další koncert hostil klub Ponorka Litvínov. Tady zahrály západočeská kapela BAESTIEN a Uprostřed pádu z Děčína. A právě v pátek v Teplicích dojde k předání vybraných peněz, včetně těch, které se vyberou na této akci. 

Letošní akce jsou vlastně už 13. ročníkem podobných koncertů pro útulek nejdříve v Krupce a nyní v Žimu. Loni se ale formát trochu změnil. „Minulý rok jsem akci posunul o level vejš a to tím, že proběhla ve více městech (Brno, Praha, Teplice, Litvínov a Chomutov) a vybrala se krásná částka 37.000 Kč“, říká k tomu v pozvánce na teplický koncert Patrik, který oslovil kluby a promotéry i letos.

AniDef – útulek Žim provozuje tým nadšenců, který se stará o opuštěné, nalezené a týrané psy a kočky. Těmto zvířatům poskytuje veškerou potřebou veterinární péči, láskyplné zázemí a hledá jim trvalé domovy.

„Někteří psi a některé kočky mají nás, ale halda dalších takovou kliku nemá. Pojďte jim dát třeba kilo a dostanete za to koncert a večírek…,“ stálo loni v jedné z pozvánek a určitě to platí i letos!

Někdo pomáhá běžně, někdo když má příležitost. Tady se nabízí ta příležitost. Účastí na těchto koncertech pomůžete hned několikrát a takříkajíc za jedny peníze. Finančně podpoříte ty, kteří se starají o opuštěná a týraná zvířata, v tomto případě žimský Anidef. Akce se konají v klubech, které dávají příležitost podobným akcím, ale poskytují také prostor „okrajovým“ hudebním žánrům a lokálním kapelám. Návštěvou tak podpoříte jak daná koncertní místa tak potažmo něco jako místní hudební scény. A za to všechno dostanete zábavu v podobě koncertu, za který byste zaplatili vstupné tak jako tak. 

Štítky , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *