Bizarro Masacra Violento Tortura Festa #14: Grind večírek v Azylu

Liberecký Pivní bar Azyl zve v pátek 1. září 2017 na čtrnácté pokračování grindových večírků Bizarro Masacra Violento Tortura Festa. Tentokrát se představí kapely Bowel FuckHibakusha, Abortion a Top Sekret.

„Nastává podzim, listí kvičí na stromech své poslední modlitby a s umanutostí kamikadze se vrhá k asfaltové dlažbě. Nastává podzim a téměř po roce je tu čas na další šílenej grindovej večírek v libereckém Azylu. Další Bizarro, číslo 14, tentokráte jsme se vykašlali na nějaké experimentování s deathcorem a hardcorem, máme tu jen nekompromisní, studenej, maniakální, vražednej a jedovatej grind!!! Grindcore, crustgrind, powerviolence a jako takovou shnilou třešničku navíc, patologickej goregrind ze severní Moravy.

Doslova legendární kapely, vždyť Abortion slaví 20 let od vydání prvního alba. Hibakusha také oslavila dvacítku let své existence. Jakubysko (nakonec nebudou) a Top Sekret stojí na olezlých a opocených prknech přes deset let. No a BowelFuck sice deset let nehrají, ale všechny tři muzikanty si můžeme pamatovat z nejrůznějších legendárních českých uskupení jako Destructive Explosion of Anal Garland, Decomposive Manure či Choked by own vomits.

Kromě veselé a skočné muziky se můžete těšit na standardní bizarní procesy. Kvalitní a různorodá nabídka piv z českých minipivovarů, veganské pohoštění a kalení do ranních hodin. A o hřebíky v uších se postará zvukař Disscent!

Tak co, dáme si panáka na báru?“

High Form Torture presents:
BIZARRO MASACRA VIOLENTO TORTURA FESTA 14

ABORTION acid grindcore Nitra (SK)

HIBAKUSHA crust grind Orlová

TOP SEKRET gore grind Nový Jíčín

BOWEL FUCK grindcore Praha

Převzato z fejsbukové události.

Entry: 15:00
Bowel Fuck 20:30
Hibakusha 21:30
Abortion 22:30
Top Sekret 23:30

Štítky , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *