Bizarro Masacra Violento Tortura Festa #15: Grind večírek v Azylu

Liberecký Pivní bar Azyl zve v sobotu 19. května 2018 na patnácté pokračování grindových večírků Bizarro Masacra Violento Tortura Festa. Tentokrát se představí kapely Sekeromlat, Bum, desku pokřtí AmoclenSmashing Dumplings a slovenští hosté JaKuBysKoHopsasala

„Tak ještě jednou a naposled! Amoclen, při příležitosti nového alba, přeci jen uspořádají ještě jednu masakrální akci! Ano, dáme si ještě jedno Bizarro! Amoclen se poprvé v Liberci představí s dvěma zabijáckými vokály a pochlubí se s new CD. Ale to samozřejmě není vše! Moc dobře víte, že rádí do Azylu taháme zahraniční námrdy, takže se můžete těšit na dvě v grindu a crustu dobře známá jména od našich východních sousedů. Také je o nás známo, že máme rádi hudební různorodost, proto zahraje prověřená česká grindcorová grupa a jedna mladší goregrind naděje. Ale to stále není vše! Rádi dáváme prostor začínajícím kapelám, takže i nějakou takovouhle prasárničku vám předhodíme.

Začneme přesně v osm!“

***
AMOCLEN – grindcore Liberec – po šesti letech nové album a poprvé v Liberci s dvěma křiky za mikrofonem, kdy se vrací do kapely zakládající člen.

JaKuBysKo – grind violence Zvolen – Novej desetipalec, na pódiu víc jak deset let, a stále nasraní.

SMASHING DUMPLINGS – grindcore ze severu Čech – nové album a neutuchající zběsilost.

BUM – gastro goregrind – Varnsdorf, taktéž nové album

SEKEROMLAT – Nová blackpunk krev z Prahe

HOPSASALA – crust Čadca

Line up:
20:00 Sekeromlat
20:50 BUM
21:45 Amoclen a křest
22:45 Smashing Dumplings
23:45 JaKuBYsKo
00:30 Hopsasala

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *