Bizarro Masacra Violento Tortura Festa #16: Amoclen a jejich hosté v Liberci

Šestnácté pokračování akce Bizarro Masacra Violento Tortura Festa se uskuteční v pátek 15. března 2019 na konci Široké ulice v Liberci. Vystoupí kapely MINCING FURY and G.C.o.Q.D., Onanizer, Spras, domácí Amoclen a polští hosté Perverse.


Představovačka od Amoclen:

Tentokráte bude sestava opravdu ultrajedovatá a velmi brutální. Maso na obličeji vám odřežou ostré grindové brusky. To proto, aby zbývající kosti sešrotovala bublající deathmetalová mlýnice!
Jak je naším zvykem, své místo na prknech, jenž znamenají jek a křik, si zaslouží jak mladé a nadějné domácí kapely. Stejně tak ostřílení zahraniční veteráni, kteří hráli na legendárním OEF už v roce 2003!
Hřebíky do uší vám zatluče nekompromisní zvukařský mučitel Docent. Pivo bude opět dokonalost sama. A bude ho dost! Oblíbené duo Vaspet vám připraví něco na zub. Tedy dřív, než o ty zuby přijdete v pitu!

MINCING FURY and G.C.o.Q.D.. – death grind / Brno
Neskutečná grindová zběsilost, energickej nátěr s dvěma hlavníma vokálama. Kluci drtěj grind už od roku 1996, v Brně pořádají dnes již legendární Antitrend fest a v Liberci hráli naposledy v roce 2010. Tohle bude velký!

Onanizer – grindcore / Pha
Tahle kapela, založena léta páně 1996, v různých sestavách sjezdila většinu Evropy, vlastně světa, možná i vesmíru 😀 Mají za sebou legendární tour po Jižní a Střední Americe, koncertovali různě po Asii včetně destinací jako Dubaj, Indie či Nepál, koncerty v Austrálii nevyjímaje.

Perverse – brutal death metal / [PL]
Polští Perverse nám naservírují nekompromisní syrovou dávku toho opravdu brutálního death metalu. Tito veteráni hrají od roku 1999 a všichni si je můžeme pamatovat z Obscene Extreme festu v roce 2003. V roce 2018 vydali nové album a jelikož na něm ještě krev nezaschla, tak ho dorazí propagovat i k nám!

Amoclen – grindcore / Liberec
Kdybyste to nevěděli, tak tahle grupa vznikla v roce 2006 a po různých veletočích v sestavě se přesunula do Liberce, máme dva hlavní vokalisty a v roce 2018 jsme svět „obšťastnili“ naším novým albem Diagnosis: Grindcore… A hrajeme i Lunetic:

Spras – death grind / Ploskovice
Doslova milujeme představovat publiku nové kapely, které ještě neproniknuli do širšího podvědomí. A jsme moc rádi, že naše pozvání přijmuli severočeští SPRAS Grinders z Ploskovic. Kapela je to sice relativně nová, ale najdeme v ní staré dobré harcovníky a veterány grindové scény, především z řad Smashing Dumplings! Kluci nám zahrají kromě své tvorby také nějakej ten death grindovej cover.

Poskládáno z události na Facebooku.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *