Blue Effect v litvínovské Ponorce

Hudební klub Ponorka Litvínov přivítá v pátek 2. října 2015 legendární kapelu Blue Effect. Česká rocková kapela používala v průběhu své existence různé varianty názvu – The Special Blue Effect, The Blue Effect, Modrý efekt, či M Efekt a střídali se i muzikanti. Jejím stálým členem už od založení v roce 1968 je nekorunovaný král elektrické kytary Radim Hladík. Od roku 2004 v kapele dále hrají Honza Křížek – zpěv, kytara, klávesy, Wojttech – baskytara a Václav Zima – bicí.

„Když se řekne Blue Effect, jako byste téměř celou historii českých rockových skupin ukázali v jediné mikroreportáži. Na nejstarším obrázku by hrál patnáctiletý Radim Hladík na sólovou kytaru. To ještě se skupinou Komety. Potom Hladík obklopený Mišíkem a Sodomou; to už se ze skupiny Matadors stal Blue Effect. Jeden čas v něm zpívali i klávesisté Semelka a Olin Veselý. A Blue Effect, obnovený v r. 2004. Muzikanti nejméně o generaci mladší, všichni také připravení z hudebních škol.“ (Zdroj: Česká televize)

Událost na Facebooku.

Klub bude otevřen od 18:00. Vstupné 230,-. Vstupenky lze v předprodeji získat za zvýhodněnou cenu 200,- ještě ve čtvrtek 1. října (otevřeno od 16:00) na baru v Ponorce, nebo využít možnosti zamluvit si je na e-mailu: ratproduction@post.cz

Převzato z webu klubu Ponorka – Litvínov

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *