Bóro v Bio!

Po pátečním koncertě v libereckém Azylu se trojice kapel RAPSÖD, SCALP a APOLITA, na místě pak doplněná o teplické BOB, představí v sobotu 16. dubna 2016 v děčínském bydlišti undergroundu – klubu Biograffs.

RAPSÖD – Ohnivci z Jihádu, co hrajou takovou smršť, až nám z toho jednou před kluben někdo propíchal všechny gumy na autě, takže přijeď na akci rači na kole, to pak můžeš tlačit snáz, než transportéra.. 😀

SCALP – Čerokýzové z Liberce si přijedou pro vaše skalpy, jedinou šancí je tančit do vyčerpání cerelový tanec, najet na vlnu DIY a udělat si takovou párty, jakou sám/sama chceš!

APOLITA – Soudruzi ze Slezska ti naservírujou dávku háčka i céčka a rozhodně k tomu řeknou, co si o tom myslej. Takže jestli nejseš připravenej/připravená na kritiku, tak se obrň. Bude to řežba!

BOB – Hej, kámo, TOHLE je zasranej treš, při kterým budeš muset skákat jaxviň, všichni členové kapely jsou úplně šílený a přijedou zahrát až z Teplákovic, a ty vole/krávo.. to bude !!!

Všichni lidi a zvířata co hrajou v kapelách jsou nám blízký, jinak bysme je do Bio ani nezvali.. Žádný nováčci na scéně, nikdo nepochybuje, že v Biograffu bude zase jednou pořádný bóro.. :)“

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *