Braincoats ze Švédska, Pommes oder Pizza z Německa a místní Atomy Nevadí v litvínovské Ponorce

Hudební klub Ponorka Litvínov zve v sobotu 30. června 2018 na koncert dvou zahraničních a jedné tuzemské kapely. Do litvínovského podzemí se po necelých dvou letech vrací kapela Braincoats ze švédského města Uddevalla, se kterou přijedou jejich berlínští přátelé Pommes oder Pizza a role lokálního supportu se ujmou mládenci z litvínovské kapely Atomy Nevadí.

Čtyřčlenná kapela Braincoats je ze švédské Uddevally. Města, ze kterého v Ponorce hrála už hromada kapel. Škatulky na ně úplně neplatí a kapela se jich ani moc držet nechce. Sami říkají něco v tom smyslu, že jediným pravidlem je to, že žádná pravidla nejsou a tak hodili do mixéru Bad Religion a Bruce Springsteena… A dá se to.

Kapela kombinuje ’70s UK punk, ’80s německý riot a ’90s skate punk. Pommes oder Pizza vznikla v roce 2004 a má za sebou více než 250 koncertů a festivalů a to včetně hraní ve Velké Británii, České republice a Dánsku.

Litvínovská kapela Atomy Nevadí, která hraje „něco jako funk rock, indie a garage“, toho za sebou ještě moc nemá, ale jejich první koncert v Ponorce byla zábava a kluci si to moc užili, takže nabízenou příležitost brnknout před zahraničními hosty přijali. Přijďte podpořit jednu z mála místních kapel.

A ještě videopozvánka švédských Barincoats na jejich Dinner Time Tour 2018, v rámci kterého přijedou v sobotu do Litvínova.

Událost na Facebooku.

Klub otvírá v sobotu už v 18:00 a první kapela spustí přesně kdy? Spustí přesně v ten pravý čas…

Převzato z webu klubu Ponorka.

Štítky , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *