Březen 2017 v Hudebním klubu Ponorka Litvínov

Třetí letošní měsíc už je prakticky ve dveřích a je tedy ta nejvhodnější chvíle si říct, co je pro vás v březnu 2017 připraveno v Hudebním klubu Ponorka Litvínov.

Hned v pátek 3.3. se můžete přijít podívat na koncert „legendární hudební formace Jolly Joker and The Plastic Beatles Of The Universe, která jednoznačně patřila mezi největší klubové koncertní atrakce 90. let a i v současné době úspěšně působí na tuzemské hudební scéně a stále má publiku co nabídnout“. 

V sobotu 4.3. se opět „vrátí se svou ROCK’N’ROLL PARTY mladý, krásný a nejlepší Dj Fanouš Volkom. Rock, rock’n’roll, punk a tak. Písničky známé nebo i ne. K poslechu a/nebo tanci. Drinky a mejdan. Večírek v Ponorce“.

Také v březnu pokračuje seriál drum’n’bass parties nazvaný BASS WARS. Skywalker Edition proběhne v Ponorce v pátek 10.3. a pořádající Xpress Crew slibuje „průlet galaxií DNB“, tedy „jemně i natvrdo“. Speciálními hosty budou Dj ABXMc Ill Minded. Nebudou chybět NightrofixJimmy Cocaine za System Overload a samozřejmě členové pořádajícího kolektivu, jmenovitě Push, Dombee Finch a Cuba Libre.

Sobota 11.3. bude patřit koncertu karlovarské kapely CODA, o které se říká, že je „jednou z nejlepších hardrockových kapel v Česku, s nepřeslechnutelnou muzikantskou vyhraností“. Historie téhle kapely sahá až do poloviny „osmdesátek“. Za zmínku snad ještě stojí motto téhle kapely: „Všechno je napůl, jenom muzika je naplno!“

Po vcelku povedené listopadové akci se v pátek 17.3. vrací s „metalovou Ponorkou“ mostečtí thrasheři Sixth Dimension, kteří do litvínovského podzemí tentokrát pozvali thrashery Murder Inc. z Berouna a Sacrastic z Mnichova Hradiště.

Pravidelnou součástí programu v Ponorce jsou diskusní setkání s projekcí, která pořádá spolek MY Litvínov. Na sobotu 18.3. připravili projekci švédsko-finsko-norského filmu Atomový soused „o finské mámě, která začíná bojovat proti výstavě jaderné elektrárny v sousedství a přes svůj zapálený aktivismus se dostává až do parlamentu jako poslankyně“.

V pátek 24.3. se konečně uskuteční už loni slibovaný koncert pražské rockové kapely Hudba Praha Band. „Původní receptura se starým obsahem… Pokračování původní Hudby Praha po rozpadu v roce 2015. Pět kmenových členů, originální zvuk.“ 

V sobotu 25.3. bude probíhat v Kulturně společenském a komerčním centru Citadela letošní Ples sportovců a část programu se uskuteční také v klubu Ponorka.

Závěr měsíce se odehraje na reggae vlně. Do litvínovského podzemí se po necelých dvou letech vrací v pátek 31.3. legendární severočeská kapela Uraggan Andrew & Reggae Orthodox. „Ortodoxní, klasické marleyovské reggae. Houpavé rytmy, pomezí roots reggae a dubu, k tomu vůně vonných dýmů, jasné názory, ale hlavně klid a pohoda… písně, které voní Jamajkou, ovšem s českými, punkersky angažovanými texty názorně dokazuje, že hudba nemá hranice.“

Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00.

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

Převzato z webu klubu Ponorka.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *