Březen 2018 v Hudebním klubu Ponorka Litvínov

Další měsíc už pomalu klepe na dveře, tak si pojďme projít, co pro vás Hudební klub Ponorka Litvínov připravuje na březen 2018. Koncerty i parties nejrůznějších žánrů, interpreti známí i ti začínající… To všechno najdete v programu litvínovského podzemního klubu v následujících týdnech.

► Petr Kalandra Memory Band v Ponorce
První březnovou akcí bude koncert kapely Petr Kalandra Memory Band, která se v pátek 2.3. do Ponorky vrací po více než dvou letech. „Skupina Petr Kalandra Memory Band vznikla v roce 2005 jako pocta Petrovi Kalandrovi. Koncerty jsou nabité hitovkami ale i méně známými skladbami z repertoáru Petra Kalandry, Marsyas nebo ASPM.“

► Sorry Holka & Atomy Nevadí v Ponorce
Sobota 3.3. bude patřit kytarové muzice. Svůj první koncert v litvínovském podzemním klubu odehraje místní mladá kapela Atomy Nevadí. A aby na to nebyli kluci sami, vystoupí ještě teplická kapela Sorry Holka, kde hraje na basu náš oblíbený „ponodýdžej“ Fanouš Volkom, který na tomto koncertu oslaví své narozeniny.

► Code X warm up / Techno
Výroba Euforie ve spolupráci s promotéry festivalu Code X 2018 připravuje na pátek 9.3. techno warm up na tento velký mejdan… V Ponorce se představí Fazka & Remo z Most Murder Boys a samozřejmě organizující euforici Dj Fidlushek & Dj Mirus.

► ZRNÍ v Ponorce
„Charakteristický sound a k dokonalosti dovedená kombinace elektroniky a písničkářské poetiky“ nás čeká v Ponorce v pátek 16.3. v podobě koncertu kapely Zrní„Vzhledem ke stylové otevřenosti a instrumentální zralosti je v jejich hudbě slyšet akordeon, beatbox, flétna i experimenty s looperem. Kolektivně utvářená akusticko-elektronická hudba s mnohovrstevnatými texty se tak chvílemi ponořuje i do muzikantských krajin taneční hudby a ambientu. Jejich osobitý projev na pódiu je stejný jako jejich muzika: autentický, hutný, energický a hypnotický,“ představují Zrní PR materiály kapely.

► Svatej Patrik v Ponorce
sobotu 17.3. je Den Svatého Patrika, tedy svátek lumpáren, ke kterému neodmyslitelně patří irská whiskey, čtyřlístky, leprikóni a zelené pivo.“ Jestli budeme mít v Ponorce zelené pivo, vám teď neslíbíme, ale nějakou akci na baru si pro vás vymyslíme. Uvidíte… Tématickou hudbu bude vybírat Dj Fanouš Volkom a „uděláme si to hezký jako vždycky“.

► Empire Recordings DNB Takeover
Basstrike Crew připravuje na pátek 23.3. do Ponorky další drum’n’bassový večírek, který podpoří „borci z Empire Recordings. Konkrétně vystoupí L1 a Sphere, které doplní klasická lokální sestava. To znamená Nightrofix a dýdžejové z Bad ControllSystem Overload a samozřejmě kluci z pořádajícího kolektivu.

► Kníry + Definitivní Ententýk v Ponorce
Po dvou letech se v sobotu 24.3. do litvínovského podzemního klubu vrací plzeňská kapela Kníry„Moustache rock’n’roll – hudba opravdových mužů“, nebo „našláplý rock’n’rollu s dechovou sekcí a přesahy do nejrůznějších hudebních stylů“. To jsou Kníry, které v Ponorce doplní „Mercedes mezi litvínovskejma kapelama“, ska soubor Definitivní Ententýk.

► Dwarf Sound & Friends – Indoor Massacre 5
Po delší odmlce se v pátek 30.3. do litvínovské Ponorky vrací Dwarf SoundSystem s pátým pokračováním seriálu parties Indoor Massacre. Vedle dýdžejů z pořádající crew se představí členové WCA soundbombers a Cybersheep sound systemu. Těšit se můžete na techno, tekno, hardtek i hardcore…


Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00. 

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

Převzato z webu klubu.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *