Burning Steps pokřtí desku v litvínovské Ponorce

Hudební klub Ponorka Litvínov se v pátek 10. června 2016 stane svědkem dalšího křtu. Svou desku Way Out pokřtí mostecká kapela Burning Steps. Asistovat jim při tom budou tepličtí BOB a pražští Just For Being.

Možná jste zaregistrovali, že kapele Burning Steps na začátku dubna vyšla jejich první dlouhohrající deska Way Out, kterou pokřtili v pražským Bubnu. Jelikož jsou ale všichni ze severu, a koneckonců i celá jejich nová deska je z velký části inspirovaná právě Mostem a Litvínovem, přišlo klukům z kapely blbý desku nepokřtít ještě jednou, a to právě u nich doma. Kde jinde by to bylo lepší než v litvínovským klubu Ponorka, kde už za ty roky udělali nejeden zářez na pažbě? Takže v pátek 10. června můžete historicky podruhý naživo exkluzivně slyšet celou jejich prvotinu od začátku do konce, a to v Ponorce v Litvínově.

Podpoří je v tom jejich kámoši z BOB – kapely složený z nechvalně proslulejch legend teplickýho, mosteckýho a krupskýho HC podsvětí. Tady na tom videu kluci sice frčej covery, ale zato od D.R.I. a Negative Approach, takže je jasný, že to i v Ponorce bude nástřel jak hovado.

Jako druhej support vystoupí taktéž jejich kámoši tentokrát z pražský punk rockový bandy Just For Being, se kterejma už leccos vypili. Klukům vyšla loni super deska na Damage Done Records, tak to koukejte naposlouchat! Před nedávnem vydali super klip na song Behind The Curtain z jejich poslední desky.

Vstupný bude lidový, lejt se bude do rána. Takže Moste a Litvínove (a klidně i jiný města) – dorazte na tenhle mejdan a pozvěte svoje kámoše a známý a klidně i nepřátele, ať o to nepřijdou. Tohle se nebude opakovat.

Uvidíme se v Ponorce!

Událost na Facebooku, z které byl převzat (a jen mírně upraven) veškerý text téhle upoutávky.

Klub otvírá tradičně v 18:00 a první kapela to rozjede – taky tradičně – přesně v tu pravou chvíli.

Převzato z webu klubu Ponorka – Litvínov

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *