CAFÉ MAX NA ULICI / Ústí nad Labem

„Místo prázdninového VÝJEZDNÍHO OPEN AIR a podzimního MAX MUMIE FESTU letos pořádáme CAFÉ MAX NA ULICI, tedy minifestival přímo před ústeckou kavárnou Café Max, který se uskuteční v sobotu 8. srpna 2015 od 18:00.

Venkovní program zahájí FIBICH JAM, neboli soul funkový „all stars“ jam ústeckých muzikantů, kteří sdílí zkušebnu na Fibichově ulici. Vystřídají se v něm celkem čtyři kapely: USCHI, STRANGE FETISH, TJEREMIN a NO DISCIPLINE. Cca ve 20:30 pak nastoupí hlavní hvězdy večera UNITED HEADS, tedy legendární pražská kapela s dvacetiletou tradicí, která začínala hip hopem (z tohoto období jsou slavné zvláště jejich „Brejle“, tedy předělávka hitu „Insane In the Brain“ amerických Cypress Hill), pokračovala crossoverem a skončila u tanečního nu-funku a nu-disca. Program festivalu pak od 22:00 uvnitř kavárny uzavře DJ PECAONE, tedy ústecký mistr funku, soulu a hip hopu. Pokud PECA nestihne dorazit včas, poněvadž má v sobotu ještě nějaké neodkladné povinnosti, předskakovat mu na chvíli bude FUNKENSTEIN.

Vedle hudebního programu vás na festivalu čeká ještě Experimentální gril Mumie, který pro vás bude grilovat burgery a hermelíny. Rovněž vás čeká speciální koktejlový bar. Jeho nabídku ještě upřesníme.

Festival se uskuteční v každém povětrnostním případě. Předpověď je ovšem zatím víc než příznivá.

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Jedna reakce na CAFÉ MAX NA ULICI / Ústí nad Labem

  1. Pingback:Týdenní přehled tipů 32/2015 - Koncerty na severu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *