Čajů fest 2017: Ústeckým ovzduším se už line vůně čaje!

Je nám potěšením oznámit širé veřejnosti, že se v neděli 21. května 2017 v zahradě Českého rozhlasu Sever (Na Schodech 10) uskuteční dlouho očekávaný Čajů fest. Jedná se již o čtvrtý ročník oblíbeného ústeckého festivalu. Je také jedinou událostí svého druhu zde v Ústeckém kraji a přilehlém okolí.

Jak název napovídá, celá akce se točí okolo tohoto orientálního nápoje. Návštěvníci se mohou těšit na čajovny z celé republiky, jež se zde budou prezentovat svou nabídkou a čajovým uměním. Součástí vstupenky/čajenky je 10 ochutnávek u zúčastněných čajoven zdarma a prvních 500 návštěvníků dostane čajový šálek.

Taktéž se návštěvníci mohou těšit na čajové obřady, orientální pochutiny, čajovou keramiku a vše, co s čajem souvisí. Milovníci hudebních vystoupení taktéž neprohloupí svou návštěvou. Nedělní čajovou oázu obohatí celodenní program plný místních i přespolních interpretů prokládaný vstupy tanečnic či ukázkami tai-chi.

Proběhne opět soutěž o nejlepší čaj či čajovnu.

Doprovodný program:
Pepek a námořník
Ouim Kim Beat
Aldaman
La Banda de Contenedor
Algaes
Kythiczka a Jirka Straněk
Demophobia
Cháska
Vysmátej kouř

Tai-chi, tanečnice

Plánujete-li vzít s sebou své ratolesti, rozhodně se nebudou nudit. Program pro děti bude po celou dobu akce zajišťovat tým Mediatabor. Celá událost probíhá za podpory Magistrátu města Ústí nad Labem a ve spolupráci se Severočeskou vědeckou knihovnou.

Neváhejte a přijďte si s námi užít příjemné nedělní odpoledne plné čaje a pohody.

Více informací naleznete na facebookové stránce Čajů festu.

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *