Červen 2017 v Hudebním klubu Ponorka Litvínov

Květen je pryč, pojďme si tedy ve zkratce projít, co nás čeká během června 2017 v Hudebním klubu Ponorka Litvínov.

Pokud vás baví roots reggae, dancehall, nebo dub, steppas či dubwise, přesně pro vás na pátek 2. června připravili party Step by Stepazz kluci z děčínské crew Young Selektazz. Jako host vystoupí také MC Mista Deck z Jah Army Sound Systemu.

Hned v sobotu 3. června se v našem nejen hudebním klubu uskuteční 1. litvínovský turnaj ve hře Magic: The Gathering. Magic: The Gathering je „sběratelská karetní hra, která učí logickému myšlení a procvičuje angličtinu“.

Netradičně bude otevřeno i ve středu 7. června, protože litvínovský klub je jednou ze zastávek punkrockového Mighty Tour: DEAD NECK & Louty v Ponorce. DEAD NECK jsou z Manchesteru, Louty z Roudnice a obě kapely stojí za to.

Hudební klub Ponorka Litvínov letos slaví 7 let existence a narozeninový mejdan se uskuteční v sobotu 10. června a součástí oslav bude koncert kapel Gagarin + Burning Steps. Gagarin hrají disco elektro screamo a Burning Steps punk rock. Přijďte si s námi zavzpomínat na všechno, co jsme spolu v Ponorce za těch sedm let prožili a oslavit toto v Litvínově nevídané výročí…

Ani tento měsíc nepřijdou zkrátka fanoušci a fanynky parties s elektronickou hudbou. Xpress Crew připravila na pátek 16. června další díl svého seriálu klubových nocí. Čeká vás BASS WARS: Stormtrooper Edition, kde vystoupí Dj Khomix, Dj Blindax, Dj MarshallDj NightrofixDj PushDj Cuba LibreDj Eavn.

Další červnovou akcí je koncert Baestien & Dærrwin & Uprostřed pádu v Ponorce, která se koná v pátek 23. června. Západočeští BAESTIEN hrají post metal & crust, jihočeští DÆRRWIN post black – shoegaze a severočeští UPROSTŘED PÁDU schizzo hardcore.

„Pro všechny milovníky i milovnice kanárů, prasat, sekaček, točeňáků, nalejváků i nekompromisních smečí“ je na čtvrtek 29. června připraven Pingpongový turnaj: Memoriál Fandy Bakrlíka 2017.

Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00.

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

Převzato z webu klubu Ponorka.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *