Cháska chce vydat EP Taraté a hledají podporu

Kapela Cháska z Nového Boru chystá nové EP nazvané Taraté a s vydáním můžeš pomoci i ty prostřednictvím crowdfundingové kampaně na serveru Startovač.

Podpořte tvorbu osmičlenné novoborské kapely, která už několik let hraje reggae a SKA a rozdává radost dětem i dospělým na festivalech i na klubové scéně.

Cháska se po dvou vydaných albech rozhodla pro další studiový počin, tentokrát však v podobě EP nesoucím název ,,Taraté“. Jelikož se chceme posouvat dál nejen co se týče našeho hudebního projevu, ale také v kvalitě nahraných skladeb, rozhodli jsme se nahrát naše EP v jednom z nejlepších studií v Čechách, což se odrazilo i na nákladech. Samotné nahrávání není jediným výdajem, je třeba zaplatit také mastering skladeb, grafický návrh bookletu, náklady na dopravu a v neposlední řadě samotné vydání EP. Část těchto nákladů jsme schopni uhradit z vlastních zdrojů, na zbytek už však sami nedosáhneme. Proto Vás tímto prosíme o podporu a budeme moc rádi za každý příspěvek.

Naše EP ,,Taraté“ bude obsahovat pět autorských skladeb – jak je naším zvykem. V rámci vydání EP jsme se rozhodli zorganizovat také Taraté tour po Španělsku, které uskutečníme po srpnovém křtu.

Věříme, že se vám naše nová tvorba bude líbit a už teď se těšíme, až EP Taraté spatří světlo světa.

Převzato ze serveru Startovač

Cháska ska-reggae / Nový Bor

Bandzone
Facebook
>>> Startovač <<<

 

 

 

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *