Chilská kapela 6weapons spolu s Efecto despotismo, BOB a Hillside na Božáku

„Beatdown z Chile? To chceš!“ zvou pořadatelé a koncert kapely 6weapons, který hostí v sobotu 7. října 2017 Club 3ožák Teplice. Dále se na této akci představí lokální kapely EFECTO DESPOTISMO, BOB a prvním koncertem Hillside.

6weapons beatdown – hardcore / Chile
V kapele proběhly nějaké změny a zůstal už jen jeden zpěv. Kluci co nevidět přijdou s novým albem, na kterém ještě víc přitvrdili a už to není takovej ten čistej beatdown, ale je v tom cejtit i slam. Máme se na co těšit!

EFECTO DESPOTISMO slamdown / Krupka
Domácí čmoud gang. Tentokrát v plné palbě v pěti. Představíme našeho nového kytaristu Pepého (We All gonna die) první jeho show s námi a ještě doma. Takže se můžete těšit na pořádnej brutal…

BOB thrashcore / Teplice
Thrashcore jako hovado! Cca 20 minutový těžký sprint. V kapele je pár novinek. První z nich je že mají nového bubeníka Ondru z bývalých Noctural emission (snad se tak jmenovali), skvělá náhrada, je to sypač. No a konečně už mají basu a to v podání šikovné slečny. Sportovní hadry a kecky nutnost.

Hillside metal / Ústí nad Labem
First show. Jelikož kapela vznikla letos ,moc toho nevíme, ale něco málo přeci jo. Vznik kapely 2017, ale během krátké doby se vystřídalo hodně členů . Vlivy na kapelu jsou následující Architects, Parkway Drive, While she sleeps, Wildways, The ghost stories apod… Kytarista Berry je bývalý hráč v kapelách Efecto despotismo a Slash infection. No uvidíme s čím kluci vylezou… ale určitě je na co se těšit .

Line-up:
21:45 – Bob
22:30 – Hillside
23:15 – Efecto despotismo
00:15 – 6 Weapons 

Vstup do 22:00 je 100 Kč, potom už za 150 Kč.

Událost na Facebooku, odkud byly převzaty popisky jednotlivých kapel…

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *