Cirguz, THE OXX, Highstreet Hooligans, DEEP SHINING HIGH v Ponorce

„4 bandy, vohulený aparáty, skřiplavej zvuk kytar, punkrock, pivko a kámoši“ to je plán na sobotu 29. dubna 2017 v Hudebním klubu Ponorka Litvínov. Vedle německé kapely DEEP SHINING HIGH se v litvínovském podzemním klubu představí ještě havlíčkobrodští Highstreet Hooligans a mělnické kapely THE OXX a Cirguz.

Deep Shining High jsou čtyři kluci z Drážďan, kteří hrají energický, melodický punkrock… Vedle muziky je baví ještě skejtovat a kalit. U nás by se jim mohlo hodně líbit…

Highstreet Hooligans jsou z Havlíčkova Brodu a jsou také čtyři. Punkrock plný energie s opravdu neskutečným nábojem připomínající rozjetý vlak. Zkuste si poslechnout třeba jejich zatím poslední nahrávku. 

Na koncerty The OXX se zve třeba takhle: „Mladá krev. Surf rock, co svoje vlny chytá na Labi Mělníku. Totální divočina a naděje pro českou scénu. Správnej Punk, tady se nebude stát, jako na čestný stáži.“

„Nejskvělejší neznámá kapela, která se nikam netlačila“. Mělnická kapela Cirguz vydala loni debutovou a zároveň poslední desku Svět už je jinak. Koncem května má tahle parta v plánu soubor rozpustit, tak si nenechte ujít příležitost vidět je třeba právě v sobotu v Litvínově.

Událost na Facebooku.

Klub je otevřen už od 18:00 a první kapela spustí přesně v pravý čas, tedy kdykoliv po 20:00. Vstupné je kilo.

Převzato z webu klubu Ponorka.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *