COCOTTE MINUTE + CENSORSHIT V PONORCE

Hudební klub Ponorka Litvínov přivítá v pátek 16. října 2015 fanoušky a fanynky tvrdé rockové hudby. Svou novou desku přijedou představit Cocotte Minute. O support se postará hardcore-rap kapela Censorshit z Ostrova.

„Že jste o jedné z nejlepších tuzemských nu-metalových kapel Cocotte Minute dlouho neslyšeli? To se teď změní. Kapela v čele s Martinem Zellerem pokřtila 2.10.2015 své unikátní nové album „!Rituál, kmen a srdce a kmen!“, které za pomoci fanoušků pořídila naživo na jediný pokus a za přítomnosti kamer. Samotná nahrávka se natočila v srpnu letošního roku ve staré tovární hale u pivovaru Berounský Medvěd.

Crowdfundingovou kampaní na serveru HitHit.cz kapela letos vybrala přes 260 tisíc (daleko více, než požadovala), což mimo jiné dokazuje silnou fanouškovskou základnu této originální skupiny. Ta vznikla v roce 2002 a debutovala o dva roky později deskou „Czeko“. Následně stačila ještě vydat tři nástupce debutu, přičemž poslední počin vyšel v roce 2010. Od té doby kapela studiově mlčela.“ Převzato z musicserver.cz

První singl ze zmiňované videodesky Srdce.

Klub bude otevřen od 18:00 a první kapela spustí kdykoliv po 20:00.

Převzato z webu klubu Ponorka – Litvínov

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *