Creepy Evening IV.: Rain & A New Chapter & Breed & No Remorse ve Varnsdorfu

Varnsdorfský Bar Titanic hostí v sobotu 21. dubna 2018 akci nazvanou Creepy Evening IV.. Vystoupí domácí Breed, kteří se tímto koncertem loučí se svým stávajícím bubeníkem. Jako hosty si pak pozvali kapelu Rain z Nového Města pod Smrkem, děčínské A New Chapter a litoměřickou kapelu No Remorse.

Rain crossover-rock / Nové Město pod Smrkem
Radostí mi je představit kejklíře z Nového Města pod Smrkem – přes obzor za Germány! Jejich vystoupení známé napříč královstvím není žádnou koninou přilepenou na botě. Pravdou jest, že věkem nejmladší již nejsou, avšak z výkonů jejich spousta zkušeností čiší a nuda je slovo trestuhodné ve spojení s jejich představením. Sláva může začít!

A New Chapter crossover / Děčín
Mladí artisté z temného panství Děčín. Obávaná a silná skupina o které se vypráví, že skrývá čaroděje. Ten prý využívá čar a kouzel a dokonce obcuje se samotným Ďáblem. Prosíme inkvizitora o prominutí ale takovou podivuhodnost musíme vidět!

Breed rap-hardcore / Varnsdorf
Čest velet ceremonii, pohřbít a korunovat krále, dostávají královští loutkáři a šašci kraje Varnsdorfského. Slibují představení černého prachu pod dozorem kanonýra z východu, hadí ženy, mluvky, a šamana z dálné země imitující zvuky nelidské. Proběhne poslední rozloučení a přípitek.

No Remorse thrash-hardcore / Litoměřice
Sebranka to neřestná! Žádná zvrhlost není cizí těmto komediantům od provincie Litoměřic. Jejich pán je netvor s žhnoucíma očima a zbrojnoši zpravivše mě o jeho údajné přítomnosti na ceremonii plakali a prosili o uvolnění ze služby. Vozí akrobaty, kteří, bůh nás chraň, vyluzují pazvuky drnčením na ovčí střeva. Ty prý jsou, představte si, na jakémsi dřevě upnuté… Sodoma Gomora tak, jak se sluší a patří na závěr takových to oslav!

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *