Culture Up vsází na nesmrtelnou klasiku PSH

V listopadu minulého roku o sobě dal poprvé vědět nový hiphopový festival Culture Up, který si několik let žil v centru Ústí nad Labem jako startupový projekt. Se změnou lokace na Letní kino a spuštěním předprodeje ale organizátoři dali jasně najevo, že to myslí vážně! O tom, že Ústí už není tak „deep“ přesvědčili zástupce Ty Nikdy Labelu Resta, který tak v tomhle hoodu zažije s Dj Herbym svou open air premiéru.

Po menší pauze se festival ze severu opět probouzí ze zimního spánku, a opět ve velkém stylu! Vsází na nesmrtelnou klasiku v podání Penerů Strýčka Homeboye

„Rap v dnešní době poslouchá spíše mladší generace, kterou už PSH tolik nezasáhne, ale pokud se nám podaří správně zkombinovat lineup tak, abysme měli pro každou cílovou skupinu svého headlinera, věřím že tím dnešní mládeži můžeme doplnit hudební mezery!“ okomentoval dramaturgický koncept Michal Nejedlý, produkční festivalu. Tím tak trochu naznačil, že i mladší generace si přijdou na své a Culture Up má nějaké eso v rukávu.

Hudební lineup doplní Colectiv, který si v Ústí vybudoval svojí fanouškovskou základu díky festivalu Reggae area, a Gambrz Reprs, kapela úzce spjatá s Činoherním studiem.

To, že Culture Up nebude jenom o muzice, ale rovněž o graffiti, streetbasketovém turnaji nebo downhillových závodech, se můžete přesvědčit z aftermovie videa z loňského roku!

Zdá se, že o tomhle festivalovém newcomeru zřejmě ještě uslyšíme a zatím ho budeme zpovzdálí sledovat. Pokud máte v plánu to samé, tady je pár užitečných odkazů.

FB: https://www.facebook.com/cultureupfestival

SMS Tiscket: https://www.smsticket.cz/vstupenky/18465-culture-up-2020

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *