Dánská kapela Sons Of Death Valley v Liberci

ENEMY BookingBlack Cloud Picture zvou v úterý 22. března 2016 do libereckého klubu Bedna. Zastaví se tam turné dánské hardcore/rock’n’roll kapely Sons Of Death Valley. O support se postará jablonecká metalcore parta Insane Hatred.

„Je to vážně mega banda a já věřím, že ji naši fanoušci podpoří,“ zmínil Lukas Palatinus z Black Cloud Picture. Sons Of Death Valley sázejí na originální image – stylizují se do 19. století, ostatně na svém oficiálním Facebooku informují, že byli založeni již v roce 1850. Celkovému konceptu odpovídá i muzika, která je drsná, tvrdá, dá se říct neotesaná. Balancuje mezi staroškolským hardcore a přímočarým rock’n’rollem, přičemž se nezapomíná ani na řádně špinavé blues. Zkrátka hudba pro pořádné chlapy, plná potu a upřímnosti.

Za dobu svého působení si vytvořili slušnou fanouškovskou základnu, a to díky opravdu energické desce The Day Of Reckoning, do jejíž drážek se podařilo napumpovat maximální porci energie. Že je to stejný mazec i naživo? Přijďte se o tom přesvědčit do Bedna Klubu.

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *