Dáša Fon Fľaša & Baty von Janof před litvínovskou Ponorkou

Jestli počasí dovolí, ve čtvrtek 26. července 2018 se na terase Hudebního klubu Ponorka Litvínov uskuteční folk-punkový koncert. V Litvínově si spolu po více než roce a půl zahrají akustičtí pankáči Dáša Fon Fľaša a Baty von Janof.

Dáša Fon Fľaša má za sebou „stovky odehraných koncertů po garážích, squatech, hospodách, klubech a dalších neuvěřitelných místech po celé Evropě. Stále plný energie, které má na rozdávání. Smysluplné texty s jasným poselstvím a trochou humoru a nadsázky vás prostě musí bavit.“ 

Akusticky hraje punk i Baty von Janof. Jen je to možná víc naléhavé a lehce depresivnější. Poselství v textech a sociální přesah zůstává. Baty vystoupil v Ponorce i při poslední návštěvě jeho slovenského kámoše, takže proč nevyužít příležitosti, aby si koncert v Litvínově zopakovali.

Když spolu hráli tihle dva kluci v Ponorce posledně, byla to paráda! Nenechte si tuhle letní akci ujít.

Událost na Facebooku.

Klub je ve čtvrtek otevřen už od 16:00 a koncert začne v devět, aby se do policejní hodiny stačilo dohrát. Pokoncertní večírek možný. V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční na sále klubu. Vstupné  je dobrovolné! #letovponorce pokračuje!

Převzato z webu klubu Ponorka.

Štítky , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *