Dead Leaf Echo v Azylu

Bookingový kolektiv Your Mother zve v neděli 20. května 2018 do Pivního baru Azyl na koncert americké kapely Dead Leaf Echo.

„Srdečně vás zveme na další nedělní kytarový večírek. Zahraniční hosté tentokrát dorazí z newyorského Brooklynu. Dead Leaf Echo je kolektiv hudebníků a výtvarníků, který vydal svůj hudební debut ‚Thoughts and Language‘ v roce 2013. Album bylo hudebně inspirováno scénou kolem britského vydavatelství 4AD. Do povědomí se dostalo i kvůli mixu od Johna Fryera (Lush, NIN, Depeche Mode). O grafickou podobu se postaral designer spojený s 4AD scénou Vaghan Oliver. Album je částí určitou poctou svým idolům ve vlastním zvukovém podání.

Jejich druhé album ‚Beyond Desire‘ na podzim vyšlo u vydavatelství PaperCup Music. Společně s kapelou na něm pracoval sound engineer ‚My Bloody Valentine‘ Guy Fixen a Jorge Elbreht (Ariel Pink, No Joy, Frankie Rose, Violens, Lansing-Drieden). O vizuální stránku se postaral tentokrát další designer spojený s 4AD scénou Timothy O’Donnell.

Jejich singly pravidelně „topují“ v hitpárádách nezávislých rádií CMJ. Dvakrát hráli v ranní show KEXP ‚John in the Morning‘. Dead Leaf Echo procestovali během posledních tří let několikrát severoamerický kontinent a do Evropy se vrací po třetí. Tentokrát přijedou prezentovat svoji poslední nahrávku i do libereckého Azylu. Nenechte si to ujít!“

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *