Decibelo Retardo, Bikini karneval a Původní Receptura na Božáku

„Zastávka dvou pražských bandiček v rámci jejich společného putování galaxiemi,“ se uskuteční v pátek 29. března 2019 v Teplicích a hostit ji bude klub MCBožák. Vystoupí zmíněné pražské kapely Bikini karneval a Decibelo Retardo, které podpoří ústecká Původní Receptura.

BIKINI KARNEVAL
Tak trochu jinej punk. To je trio z Prahy Bikini karneval. Říkejme tomu třeba punk-rock-crossover, ale škatule nejsou žádoucí. Kapela vznikla na podzim roku 2013 a od tý doby udělali mnoho kroků stranou i dopředu. Melodické, často melancholické linky a české texty o vnitřních pocitech, o společnosti i nadějích jsou poháněny našlapanými spodky. Nelze přesně definovat, čím vším je hudba bknkrnvl ovlivněna jelikož žánrový záběr je opravdu veliký. Na jaře 2017 vydali „Bikini“ své první EP s názvem I.

DECIBELO RETARDO
Banda z Prahy, která bere to co dělá, jako nadpozemské životní poslání. Metafyzické cestování zajišťují devadesátkama nasáklým grungem s českými texty, místy zasahující do punku, hardcore nebo šílenství. Za sebou mají dvě EP „Sluneční Výpravy“ (2017) a „Obraz od Falera“ (2018)

PŮVODNÍ RECEPTURA
Ústecká punková kapela, u které musí stačit to, že „se dala dohromady a je tu“.

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *