Děčínská Renegade Show vol. 2

Děčínský čajový klub Ve vlnách zve v sobotu 1. srpna 2015 na Děčínskou Renegade Show vol. 2 aneb Festival pouličního umění podruhé!

Pojďme se bavit navzájem!
Pojďme ukázat, co je v nás!

Zveme tímto všechny amatérské i profi kejklíře, žongléry, baviče, kouzelníky, akrobaty, artisty, performery, osoby s různými tělesnými anomáliemi … – zkrátka všechny, kteří mají světu co ukázat, aby dorazili a předvedli pořádnej cirkus!

Stejně jako první Renegade Show i tato bude začínat bleším trhem a to ve 13 hod.

Princip blešího trhu spočívá v tom, že každý kdo bude chtít přinese věci, které už nevyužívá, ale někomu by se mohli hodit. Staré oblečení, knihy, hračky, nábytek… To vše se vystaví na stoly nebo deky a obchod může započít. Cenu si každý prodejce určuje sám.

V průběhu odpoledne se můžete těšit na chill out music venku na dvoře, ve večerních hodinách zahraje Dj ve vnitřních prostorách… Dj Soopy a USB – Universal Swing Brothers.

Kapely: 
Edoshův Kur-Ník
Hudba Edoshova Kur-níku vychází z hip hopu, syrového electra, dubstepu a jazzu. Texty se píší kolektivně nebo individuálně s přihlédnutím a zásahy všech vejcorodých. Koncerty spočívají ve kvokání do beatů souběžně s opeřenou divadelní performance včetně rekvizit a piva. Kvok!
Černý pepr
world music-progressive
Kolona
Hip hop z podzemí Jihlavy » Eia vocal » Bongokat aka Afarastafa beatz » vegan power » smash the state and masturbate

Těšit se také můžete na venkovní bar s míchanými drinky, točené místní pivo Admirál 12°, grilování pochutin a veganské mňamky…

Událost na Facebooku.

Štítky , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *