Děčínští DCRadio chtějí vydat Live EP a hledají podporu

Emo punk-rocková kapela ze severu DCRadio, která chce pokořit výzvu a natočit EP dohromady. Proto žádá o pomoc každého z vás. Místo samplů přijali pozvání zajímaví hosté z hudební scény a i ty toho můžeš být součástí. S vydáním můžeš pomoci prostřednictvím crowdfundingové kampaně na serveru Hithit

Jak to začalo

V dnešní uspěchané a technicky velmi vyspělé době je možné cokoli. Muzikanti, filmaři, politici i ostatní lidé, ti všichni se podílejí na iluzi světa, ve kterém žijeme. Tou naší iluzí je výzva! Nahrát živé EP, které bude naše – společné a skutečné. S Vaší pomocí chceme za sebou něco zanechat a až se ohlédneme, tak to, sakra, musí stát za to!

Co je náš cíl?

Natočit živé EP s 6 písněmi a hosty místo samplů. Hodně jsme investovali do rozvoje kapely a už jsme vyčerpali všechny možnosti, jak náš sen – cíl – uskutečnit. Nyní jsme v bodě, kdy máme možnost posunout se někam dál. Tady a teď. Podpořte nás a dejte tak najevo, že vám není jedno, co se děje. Obracíme se na všechny dobré duše, kterým není lhostejné to, co děláme.

… a ještě něco navíc

Pokud se zadaří a s vaší pomocí pokoříme cílovou částku, vytvoříme z toho i obrazový materiál jako live videoklip.

Kdo jsme?

Vysoce energický druh rockové kapely ze severu Čech.

Proč to děláme?

Nemáme na to dostatečné finanční zdroje. Máme však hodně věcí a zážitků, za které bychom to vyměnili nebo to s vámi sdíleli.

DCRadio najdeš také na:
Web: www.dcradio.cz
Facebook: www.facebook.com/DCRadioBand
Bandzone: bandzone.cz/dcradio

>>> Kampaň na Hithit.cz <<<

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Jedna reakce na Děčínští DCRadio chtějí vydat Live EP a hledají podporu

  1. Pingback:Pod palbou: DCRadio – Koncerty na severu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *