Diversity pokřtí EP v mosteckém Rokáči Vinohrady v rámci Wannabe Tour

V rámci společného Wannabe Tour kapel SCARS of the Insane z Opavy, pražských MINORITY SOUND a mosteckých Diversity, pokřtí v sobotu 16. listopadu 2019 posledně jmenovaná nové EP „Tree Of Life“ na domácí půdě mosteckého klubu Rokáč Vinohrady.

V hudbě SCARS of the Insane uslyšíte melodické kytary v kontrastu s metalovou energií a strojovou rytmickou sekcí. To vše je podpořeno výrazným vokálem zpěvačky Ivany Svítkové, který se nad tímto vším nese v rockovém hávu. Poslední deska „D.H.A.R.M.A.“ sklízí velmi pochvalné recenze nejen u nás, ale i v zahraničních médiích. Můžeme se těšit na velmi energickou show.

Dále pak pražští MINORITY SOUND. Ti se na scéně pohybují už 12 let, mají za sebou 4 alba a to nejnovější s názvem „Toxin“ Vám přijedou představit. Kapela se od začátku své existence soustředí na cyber metal, který s přibývajícími lety jenom zraje. Důkazem toho budiž skvělé recenze, které album sklízí od odborníků i laiků. Poslední deska je totiž to nejtvrdší, nejtemnější a nejpropracovanější co zatím Minority Sound nahráli. Připravte se na smršť cybermetalových riffů, temné elektroniky i tanečních rytmů!

A v Mostě netřeba představovat DIVERSITY. Se svou čistě instrumentální tvorbou bez zpěvů, která je doplněna samply, chorály, smyčci a dalšími nástroji. V září kapela vydala první oficiální klip k singlu „Euphoria“ a na koncertě se můžete těšit na úplně nový set a songy z EP „Tree Of Life“.

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *