Doctor Victor, 100Legs a Vox Luminas na lodi v Litoměřicích

Loď plná umění – Cargo Gallerykotví v Litoměřicích a v pátek 4. listopadu 2016 se tam uskuteční koncert kapel DOCTOR VICTOR, 100Legs a ohnivá a světelná show dívčí skupiny Vox Luminas.

DOCTOR VICTOR
Historicky 1. česká kapela vybrána samotnými AC/DC k předskakování na pražském koncertu v rámci světového turné “ROCK OR BUST WORLD TOUR 2016” hned 2 měsíce po vydání svého debutového alba 1st PRESCRIPTION.

Žádné efekty a žádné kytarové krabičky. To je DOCTOR VICTOR! Vzniká v Praze roku 2012 a stává se z ní neřízená střela výhrou v soutěži Hard Rock Rising 2013, Global Battle of Bands Czech Republic 2013 a poté 2.místo na celosvětovém finále Global Battle of Bands v Thajsku. Sází na vlastní repertoár v angličtině a do povědomí veřejnosti se zapsala rockově laděnými songy založených na hřmotných kytarových riffech, sladěných vokálech a neokoukané energické show.

100LEGS
Kapela, která staví na svém pojetí skladeb a na podmanivém ženském vokálu, který ovšem neváhá alternovat i velké mužské hlasy…

Vox Luminas
Vox Luminas je ohnivá a světelná show z Litoměřic. Zajímavostí je, že jsou jedinou dívčí skupinou v České republice a v letošním roce byly oceněny na mezinárodním festivalu.

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *