dragSTER, Spínací špendlík, SHAM 69 a Fancy Foxx ve čtvrtek v Ponorce

Šedesátiny manažera punkových kapel Petra „ANK“ Růžičky jsou dobrým důvodem nejen pro oslavu významného životního jubilea, ale také pro koncert. Ve čtvrtek 15. prosince 2016 v Hudebním klubu Ponorka Litvínov tedy zahrají a oslavenci pogratulují anglické kapely dragSTER a SHAM 69. Jen pro tuto příležitost vzkříšená kapela Spínací špendlík a Fancy Foxx z Brna.

SHAM 69 je punková kapela, která byla založena v roce 1976 a po několikaleté pauze v osmdesátých letech a několika personálních změnách funguje dodnes. Do litvínovského podzemí se SHAM 69 s Timem V u mikrofonu vrací téměř na den přesně po 4 letech.

dragSTER je pětičlenná kapela z anglického města Coventry, která hraje mix punku a rock’n’rollu. Baví je třeba špinavá, rychlá a energická hudba nebo béčkové horory… Na co se můžeme v Ponorce těšit od téhle kapely se zpěvačkou Fi v čele nám může napovědět loňský klip k songu Dead Punk.

Mostecká kapela Spínací špendlík je už nějakou dobu neaktivní, ale narozeniny Petra Růžičky, který se o tuto kapelu také staral, jsou důvodem, aby se „Špendlíci“ vrátili na koncertní pódium, aspoň na tři koncerty. Poslední koncert téhle kapely v Ponorce byl zrovna ten zmiňovaný se SHAM 69 před čtyřmi lety.

Fancy Foxx je čtyřčlenná brněnská kapela. Kapele šéfuje zpěvačka a kytaristka Minona a ve čtvrtek přiveze svou družinu poprvé do Ponorky.

Událost na Facebooku.

Klub je jako každý čtvrtek otevřen už od 16:00 a první kapela nastoupí na pódium v 19:30. Vstupné je „dvoukilo“.

Převzato z webu klubu Ponorka.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *