Duben 2018 v Hudebním klubu Ponorka Litvínov

Třetí letošní měsíc je prakticky pryč a je tedy ten nejvhodnější čas si říct, co pro vás Hudební klub Ponorka Litvínov připravuje na duben 2018. Opět se můžete těšit na koncerty různých žánrů a interpretů všeobecně známých, ale také těch, o kterých třeba uslyšíte poprvé. Nebudou chybět tradiční techno i dnb parties. A na co se tedy můžete těšit konkrétně?

► E!Ečka v Ponorce
Hned první dubnovou akcí bude zajímavý koncert. V pátek 6.4. přijede zahrát legendární příbramská kapela E!E. Klubový koncert těchto punkových veteránů v Litvínově? Nevzpomínáme si! Každopádně tuhle kapelu, která „byla založena v roce 1987 a od té doby je na neustálém koncertním turné“, můžete vidět a slyšet v litvínovské Ponorce! O support se postará libořická parta Stamp Out System a jako speciální host vystoupí kapela Rawhide ze švédského města Uddevalla. 
→ Předprodej na baru klubu.

► Technologic: Daho, Quickie + Fidlushek, Mirus
Sobota 7.4. bude patřit „nadupanému techno večeru pod taktovkou Výroby Euforie“. To znamená osvědčenou rezidentní dvojici Dj Fidlushek – Dj Mirus a jejich hostů. Line-up dubnové party ze série Technologic vedle místních euforiků doplní „oldshool techno legendy“ Quickie a Daho.

► DarkSide On Tour
Basstrike Crew ve spolupráci s DarkSide Records zvou v pátek 13.4. do Ponorky na další drum’n’bassový mejdan. Konkrétně se představí Dj Tony TerraTabyDj CherwAdepthNightrofixCrank a Cuba Libre.

► Rude Boys Rallye: Cocotte Minute + Pio Squad
Kapely Cocotte Minute a Pio Squad jedou společné turné RUDE BOYS RALLYE a v sobotu 14.4. se představí v litvínovském podzemním klubu. „Obě kapely debutovaly pro své scény zásadními nahrávkami na začátku nového tisíciletí a obě kapely mají za sebou zcela ohromující zmrtvýchvstání v posledních letech,“ stojí v tiskovce k turné. My jsme moc rádi, že si jako zastávku tour vybraly také Ponorku.
→ Předprodej na baru klubu.

► Tomáš Klus s kapelou #prostekoncertvklubu – dvojkoncert
Hned dva koncerty v Ponorce odehraje Tomáš Klus s kapelou. Koncerty proběhnou netradičně v týdnu, konkrétně v pondělí 16.4. a v úterý 17.4.„Po loňských kulturních domech a sportovních halách si chceme užít komornější klubovou atmosféru,“zve na #prostekoncertvklubu Tomáš Klus a slibuje, že zazní první singly z připravované desky.
→ Vstupenky v prodeji pouze na vstupenky.tomasklus.cz/cs/vstupenky

► Litvinoff večírek
Lokální značka Litvinoff.cz zve v pátek 20.4. své příznivce do „litvínoffského“ podzemí na mejdan, na kterém vystoupí pražské kapely Status Praesents a KONFRONT. Na večírek určitě přijďte v oblečení Litvinoff. Jednak to pak bude moc hezká přehlídka a také ušetříte na vstupném…

► Balkánský večer v Citadele Litvínov 
Třetí ročník Balkánského večera
 se uskuteční v sobotu 21.4.. Akce opět začíná v 18:00 hod. v Café baru Citadelaochutnávkou vín a jídel z balkánské kuchyně a projekcí filmu V šokuVe 21:00 hod. se pak akce přesune do Ponorky, kde vystoupí už tradiční host Balkánského večera, ethno-world music kapela Romba.
→ Vstupenky k dispozici v pokladně Kulturně společenského centra Citadela Litvínov, nebo v síti Ticketportal.

► Šťastných 13 TOUR: zakázanÝovoce + Marathon & By The Way
Kapela zakázanÝovoce slaví letos 13 let existence a připravila k této příležitosti 13 speciálních koncertů. Jeden z nich se v litvínovské Ponorce uskuteční v pátek 27.4.„Na celém turné se představí speciální hosté – kapela Marathon z Dolního Bukovska a kapela By The Way ze Slaného. Fanoušci se můžou v rámci turné těšit i na další překvapení včetně nového singlu, nabitého playlistu s několika oprášenými hity ale i pecek z posledního alba Díky vám!.“
→ Předprodej na baru klubu, nebo v síti Ticketstream.

► Abundance in Exertion Tour 2018
Modern-death metalová kapela Diligence jede tour na podporu svého debutového alba Abundance in Exertion a v sobotu 28.4. má namířeno do Litvínova. Dále se v Ponorce představí Mean Messiah z Litoměřic, NEW HATE FORM z Liberce a téměř domácí Diversity z Mostu.


Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00. 

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

Převzato z webu klubu.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *