„Dvě německý bandy a místní mladá krev“ v děčínském klubu Biograffs

Děčínský klub Biograffs zve v pátek 15. února 2019 na koncert německých kapel WRACKSPURTS a HALBTAL, které svým vystoupením podpoří domácí kapela Krvavý Zbíječky

WRACKSPURTS – zpátky ke kořenům grunge! Když jsme se s holkama poprvé v Lipsku před 5 lety potkaly, hned přeskočila jiskra sympatie a došlo na výměnu CéDéček.. o tři roky později se ozvala kapela s povědomým názvem a došlo nám, že to je ta banda, jejíž songy nám v autě zněj už nějakej pátek, a tak bylo jasno. Wrackspurts si poprvé v Děčíně zahrály na dvorku Čajového klubu Ve Vlnách, tentokrát svojí osobitou muziku předvedou v našem podzemním klubu 🙂 syrovost, upřímnost!

HALBTAL – jsou kámoši jedoucí s Wrackspurts nejen tohle (mini)tour. Nenechte se ale mást, že by to byla nějaká „výplňková“ kapela, to co předvedli naposled Ve Vlnách byla strhující smršť přesnejch rytmů a tónů. Živá instrumentální hudba od skvělejch muzikantů a lidí zároveň..

Krvavý Zbíječky – děčínská mladá banda, na kterou jsme všichni zvědaví! Očekáváme pořádnej nášlap 🙂 Zatím jsme je mohli slyšet například u příležitosti krátkodobého otevření galerie v bývalé Aleně na Teplické ulici pod Biogrtaffs clubem.. přijď včas, ať je neprošvihneš!

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *