Dvě řecké a dvě chorvatské kapely v děčínském klubu Biograffs

Bio Crew a bookingový kolektiv This Moment Is All We Have zvou v pátek 7. října 2016 na koncert, který hostí děčínský klub Biograffs. Setkají se tu dvě turné čtyř kapel. Vystoupí dvě řecké punk-rockové kapely The OverjoyedDay Oof a chorvatské kapely Hesperian Death Horse hrající post-metal a post-rockoví Portman.

The Overjoyed je punk-rockové trio z Atén. Kapela hraje moderní melodický punk-rock/pop-punk s chytlavými a energickými melodiemi. Právě vydala nové album Boomdoggle, ke kterému jede evropské tour. Pustit z nové desky si můžeš klip k songu Sharp Teeth a nebo rovnou celou desku:

Day Oof je čtyřčlenná parta také z Atén, drtící skatepunk/punk-rock. Kluci začínali už v roce 2008. Na kontě mají dvě alba. Můžeš čekat rychlé melodické kytary, melodický zpěv a hodně singalongů. Kluci to ale dávají i akusticky o čemž svědčí video se songem The Skate And Recycle. Také jejich letošní desku si můžeš rovnou poslechnout:

Hesperian Death Horse tvoří čtveřice týpků ze Záhřebu, drtící post-metal říznutý sludgem a ambientem. Vypravěči poezie všedního dne, o klopýtání od smrti do narození a toho, co je mezi tím. Členové téhle kapely byli, nebo stále jsou, aktivní v pěkné řádce kapel – včetně jejich souputníků Portman. Zkus si poslechnout jejich nahrávku z roku 2014:

Portman je experimentální indie post-rocková kapela z Našice. V roce 2004 začínali jako metalová kapela, trocha experimentování a Portman si našli svůj jedinečný zvuk v instrumentálním rocku. Poslechnout si můžeš jejich desku The Man Who Carries A Light z roku 2013:

Koncert bude nekuřácký, respektujte to, prosím. Pro možnost kouření v Bio zřídili kuřárnu, takže je možnost ji využít.

Veškerého akce pořádané v Bio jsou striktně antifašistické, antixenofobní, antisexistické…

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *