Esazlesa & Rutka Laskier & Ravelin 7 v Litvínově a Litoměřicích

Hudební klub Ponorka Litvínov hostí v pátek 24. února 2017 Kamarádský dýchánek. V litvínovském podzemním klubu vystoupí spřízněné a spřátelené kapely Ravelin 7, ESAZLESA a Rutka Laskier. V sobotu 25.2. si to kapely zopakují v litoměřickém klubu Bighon (aka Análek).

Dýchánek má pod palcem prvně jmenovaná „litvínovsko-ústecko-pražsko-říčansko-brněnská“ kapela Ravelin 7 a tak pár slov k jednotlivým kapelám budeme čerpat z jejich pozvánky.

První si představíme plzeňskou emo-hardcore kapelu ESAZLESA, která před pár dny pokřtila svou novou desku Společnost psů. „Pokrevní bratry z Plzně zveme už asi potřetí. Žádný strachy, Esáci se neoposlouchaj (…) Novou desku nahrávali v Ústí, tak bacha. Táhlý, mohutný, citlivý, intenzivní. Jejich hymny známe všichni. Bude dobře“, stojí v pozvánce. Zmiňovanou desku si můžete pustit na jejich Bandcampu:

O punk-post hardcore kapele Rutka Laskier se v pozvánce mluví jako o „usměvavých kamarádech z jižní Moravy“, kteří jsou „milovníky francouzskýho ema z devádesátek, šikovný kluci. Melodie. Dynamika. Energie“. A nakonec Ravelini dodávají: „Těšíme se moc.“ Starší věci najdete na jejich Bandcampu:

A nakonec „domácí“ Ravelin 7, kteří se v pozvánce charakterizovali takhle: „Mameluci ze severu. Zdárně jsme přežili krušnou dvouletku, kdy to vypadalo, že to snad i zabalíme. (…) naše R7 rodina se díky šťastný hvězdě rozrostla o další dva pacienty. Jeden z nich přijede zabubnovat až z Brna, tak moc nás má rád. Pozor na to!“ Těšte se na songy z připravované desky.

Ponorka otvírá v 18:00 a koncert, jak je u nás dobrým zvykem, začne kdykoliv po 20:00. Vstupné je kilo.

Převzato z webu klubu Ponorka.

Událost na Facebooku pro akci v Ponorce a událost pro litoměřický koncert.

Štítky , , , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *