Exekuce ústecké kapely IDIO&IDIO

Ústecká kapela IDIO&IDIO vypustila už v září 2016 do světa videoklip k songu Exekuce. S mírným zpožděním k tomuto činu přinášíme pár slov kapely.

„Léto byla nuda. Samé slunce a válení. Válení a slunce. Nekonečný stereotyp. Klid. Klid před bouří.

Potichoučku, polehoučku totiž barevná ústecká kapela IDIO&IDIO šmoulila nový videoklip k písni EXEKUCE. Šmoulila jej poctivě. Celé tři týdny od první noty po finální shlédnutí jejich babiček.

Úspěch to byl plný. Babičky radostí odhazovaly francouzské hole, plivaly umělé zuby a vrzaly do rytmu klouby. Tím se IDIO&IDIO nechalo opít, a tak se rozhodlo k sociálnímu experimentu a své dílo nahrálo na jůťůb pro široké masy.

Teď nastává ta chvíle, milá čtenářko a dženderově vyvážený čtenáři, abys zatajil dech a přešel k prvnímu z mnoha následujících zhlédnutí. Jaký osud tě čeká? Stahování plakátů nově milované kapely IDIO&IDIO? Nebo snad hejt zdarma s partou kamarádů, co tomu rozumí? Je to napínavé!

Závěrem snad stačí říct, abys nevynechal ani titulky. Zjistíš, který bezva chlapík hraje hlavní roli i jaká sexy kočka vrní po jeho boku. Zjistíš také jména, která si přiřadíš k nástrojům. No, a hlavně zjistíš, kdo to celé natočil, abyste s kámošema věděli, kdo vám natočí nejlepší houm videjo. 

A ještě jednu radost máme, se kterou se můžeme pochlubit. Vyhráli jsme totiž husťáckou soutěž kapel Skutečná liga. Dostali jsme to k Ježíškovinám, protože jsme byla hodná zviřátka.

Zcela sebestředně vaše Idio&Idio

 

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *